“თქვენ იცით ისეთი რამ თქვენ შვილზე…” – რის მოყოლას სთხოვს გვარამია თამარის დედას?
14:21 08-10-2020
დეას [დეა კაპანაძე) სახლის ჩხრეკაზე არ გიფიქრიათ? – ამ კითხვით მიმართა ნიკა გვარამიამ გარდაცვლილი თამარ ბაჩალიაშვილის დედას, რომელიც ბაჩანა ლობჟანიძის სახლის ჩხრეკას ითხოვს, რაზეც თეონა თამაზაშვილმა უპასუხა, რომ ის ენდობა დეა კაპანაძეს, ვინაიდან მის შვილს მასთან მყარი მეგობრობა აკავშირებდა.
„ეს ძალიან უცნაურია, თქვენ იცით ისეთი რამ თქვენი შვილის შესახებ, რაც ჩვენ მოგვცემდა წინ წასვლის საშუალებას, იქნებ გვითხრათ რაზეა საუბარი. წინააღმდეგ შემთხვევაში თქვენ საკუთარ თავს ეწინააღმდეგებით, რომ სიმართლის დადგენა გინდათ თქვენი შვილის გარდაცვალებასთან დაკავშირებით” – მიმართა ნიკა გვარამიამ ბაჩალიაშვილის დედას, თეონა თამაზაშვილს.
„მე რომ რამე ვიცოდე და არ გავუმხილო საზოგადოებას, მაშინ აქ არ ვიდგებოდი. ნათელი რომ მინდა მოეფინოს, იმიტომ ვდგავარ აქ,. მიუხედავად იმისა, რომ ძალიან მიჭირს. დეას და თამუნას შორის იმდენად მყარი მეგობრობა იყო, რომ იმედს ვიტოვებ, ის არ მალავს არაფერს“, – უპასუხა გარდაცვლილის დედამ.