სამოქალაქო აქტივისტი, გია კორკოტაშვილი:
“დიდი სიყვარულით და მოწიწებით მოგმართავთ იმ საზოგადოებას ვინც ჩემ აზრებს იზიარებთ ბევრჯერ ვკამათობთ ჭეშმარიტების ძებნაში. სხვები თუ არგუმენტირებულია მისაღებია საკამათოდ ვინც ტროლები ხართ პირდაპირ თქვენი გაყიდული დედებს შე@ეცი. რა არის გასაკვირი ,,ჩემიანებისგან” თმენა და მეორე ლოყის შვერა იმ მოტივით რომ ეს უფრო ბრძნული გადაწყვეტილებაა ქვეყნისათვის, მაგრამ მეორე მხარე ქოცნაცები დესპოტურად @იმავენ ქვეყანას ერანეთის ,,პატრიოტულობის” დასამტკიცებლად ამის თმენა უკუნითი უკუნისამდე უნდა გაგრძელდეს? ამას რატომ ვეგუებით. ნუთუ ეგეთი ჩა@მული გენეტიკის ხალხი დავრჩით და დანერჩენები დაიხოცნენ ან მონებად წარეკეს. თქვენზე თავის დამხრელებს ქოც-ნაცებო რომელთაც საქართველო მარტო შემოსავლის წყარო გგონიათ სხვისი არ ვიცი და მე მოგი@@ანთ ღორი დედის კუჭები!!!! ეხლა ჩემნაირი და ჩემზე უფრო მაგარი რამდენია რეზულტატს დაელოდეთ ბლიადი! შე@ეცი თქვენ დაოოსსაც ნაოოსსაც და ფლაოსსსაც! (ძველი შუმერულია)”