,,ის სულელი ხალხი სად ხართ,ძალად ექსპერტები კვარას რომ ლანძღავდით 23 წლის ბიჭს,რომელმაც უკვე მერამდენედ გვაამაყა მსოფლიოს წინაშე.რეები აღარ ეძახეთ და როგორი “პრესი” აღარ მოუწყვეთ ასეთ საპასუხისმგებლო და მძიმე პერიოდში.გადამწყვეტუ მმატჩების წინ სანიოლის,ამ საოცარ კაცს რომელმაც ამდენი სიხარული გვაჩუქა ქართველებს და გამარჯვების გემო გაგვახსენა,თავი ამართლებინეთ მაშინ,როცა ყველას მხარდაჭერა და სტიმული სჭირდებოდა. კიდევ კარგი,არც ერთმა არ ჩაგაგდოთ არაფრად და ვერანაირი გავლენა ვერ მოახდინედ თქვენი ბოროტი პოსტებით და წამოძახილებით.ახლა სად ხართ,სად?
იმედია გიხარიათ მაინც ჩვენების გამარჯვება.მერე რა,რომ ბუდუ არ თამაშობდა,თქვენ რომ მთელ დანარჩენ გუნდს გადააყოლეთ-ის ბუდუ.კარგი ბიჭი,რომელიც ძალიან ეცადეთ,მაგრამ საკუთარი თანაგუნდელების წინააღმდეგ მაინც ვერ გამოიყენეთ!!
დღეს საოცარი დღეა,დიდი გამარჯვების დღე და ესეც უნდა გვეთქვა აუცილებლად რომ სხვა დროს თქვენი ადგილი იცოდეთ და ისიც იცოდეთ რომ უტვინო პროვოკატორები ხართ და სხვა არაფერი☺️❤️
მაინც თქვენც გილოცავთ თქვენგან ნალანძღი ბიჭების გოლებს და მოგებას☺️თქვენგან ნალანძღი და ჩვენთვის ოქროს სანიოლის ხელმძღვანელობით❤️?”