სამოქალაქო აქტივისტი, არჩილ ცაგურიშვილი:
“3 დეკემბერს კიდევ ერთხელ გატესტავენ ქოცები, ნაცებს რამდენ ხალხს გამოიყვანენ და რამდენ ხანს გააჩერებენ, მე ვფიქრობ გრძელვადიანი აქცია იქნება გაიწელება ასე 4 5 6 საათი!!!!
შაბათს სამ დეკემბერს გასგებია მაგრამ მანამდე 5 დღე არის წინ და რას აკეთებს პარტიის თავჯდომარე რეგიონებიდან ახდენს ხალხის მობილზებას, თუ საერთოდ გაემიჯნება პროტესტს, იქედან გამომდინარე რომ ხაბეიშვილმა დაანონსა, თუმცა მუმლაძემ წახალისაა პოსტით სადაც პარტიას აქციებისკენ მოუწოდა, მონდომება მომეწონა კარგია, თუმცა დასაკარგი 5დღე კი არა ხუთი წამი არ აქვს სააკაშვილის, და ახლა ამწუთას უკვე ვივა მედის კლინიკასთან მინიმუმ 5 კარავი უნდა იყოს გაშლილი და ხუთივეში პარტიის თავჯდომარეობის მსურველები უნდა იყვნენ თავის აქტივთან ერთად გამაგრებული, და ყოველდღიურად ყველა ოპოზიციური ტელევიზიის გამოყენებით, უნდა მოუწოდებდნენ ხალხს 3 დეკემბერს, ქართული უცნების ოფისთან კი არაა ამ ოფისის სათავესთან ბიძინა ივანიშვილის სახლთან მოსვლიკენ, საიდანაც დაიწყება 4 5 6 სათიანი კიარა, უწყვეტი პროტესტი რომელიც გადმოინაცვლებს დედაქალაქის ცენტრალურ მოედანზე რაც აუცილებლად დასრულდება, მიხეილ სააკაშვილის მხოლოდ სამკურნალოდ გადაყვანით არა, რევოლუციით რომელიც სამუდამო დაშლის და განადგურებს რუსულ მართველობას ქვეყანაში!!!!
თუმცა სამწუხაროდ ეს ყველაფერი ასე არ მოხდება როგორც გითხარით იმიტომ რომ პარტიის თავმჯომარეს თავის გეგმები აქვს და დიდი ალბათობით მუმლაძის ინიციატივაზე და ხაბეიშვილის გამოცხადებულ აქციზე არც მივაა და უფრო მეტიც არც თავის აქტივს მისცემს გასვლის უფლებას, პირიქით ეს 5დღე მაქსიმუმს გააკეთებინებს, თავის ბოტ ტროლებს ამ აქციაზე რაც შეიძლება ნაკლები ხალხი რომ მივიდეს!!! დაიწყება ამ დაანონსებულ აქციის გაშავება შესაძლოა უკვე დაიწყო კიდეც.”