(ვიდეო) – “20 წლის ახალნამშობიარები დედა აწამეს და გაგუდეს, იარაღი შუბლზე პატარასაც დაადეს! დედებს შე@ეცი თქვენსას, ნაგვებო!” – საზარელი დანაშაული საბერძნეთში
13:39 05-17-2021
საბერძნეთში ყაჩაღობისთვის დაკავებული ქართველების შესახებ ახალი ინფორმაცია ვრცელდება.
სოციალურ ქსელშისაბერძნეთში მცხოვრები ქართველი ემიგრანტი თამარა შანავა საზარელი დანაშაულის დეტალებზე წერს:
ე . ი . რამოდენიმე კვირის წინ საბერძნეთში დაჭერილი კრიმინალური დაჯგუფების შეასახებ არ მინდოდა თქვენი დამწუხრება ( დედას ჰყავდა გაწვრთნილი ვაჟები , ქურდობდნენ , ნადავლი მასთან მიჰქონდათ ნაქირავებ ბაითში ) ისედაც სულ უარყოფითი ინფორმაციების ტყვეობაშია საქართველოს მოსახლეობა მაგრამ ახლა უკვე თანახმა ვარ ამ ნაბიჭვარის ( ების ) ფოტო ყველა ბოძზე იყოს გაკრული და სამომავლოდ მხოლოდ ფურთხს იღებდნენ ჩვენგან !!!!
7 მარტს, ათენის განაპირა უბანში ( გლიკა ნერა ) დააყაჩაღეს ახალგაზრდა წყვილი. 20 წლის ახალნამშობიარები დედაა ნაწამები და გაგუდული, ჩვილი ბავშვის და მეუღლის თვალწინ. მამა სამხედრო პილოტია და ამბობს რომ იარაღი შუბლზე პატარასაც დაადეს !!!!
მთელი საზოგადოება შოკში იყო, პოლიცია დაგეშილი ეძებდა ვიდეოკადრში დაფიქსირებულ ყაჩაღებს .
თურქეთის საზღვარზე დააკავეს საქართველოს მოქალაქე რომელიც 5 ქურდიდან ერთერთია .
ქურდობა – ყაჩაღობა როგორ არ ხდება აქ მაგრამ ასეთ სიველურეს მხოლოდ პოსტსაბჭოთა ქვეყნებიდან ჩამოთესლებულები სჩადიან. როგორც კი გამოცხადდა ეს ამბავი, გულმა რეჩხი მიყო. სასწრაფოდ უკუვაგდე ეგ აზრი მაგრამ რის კუდიანი ვარ ?
სიმართლე აღმოჩნდა !
ისევ გვასახელეს ჩვენმა ,,ბიჭებმა ,,
დედებს შე@ეცი თქვენსას, ნაგვებო !!!!