ხვალ, 15 ნოემბერს თბილისის ნაწილს ელექტრომომარაგება დროებით შეუწყდება. თელასი მიზეზად სხვადასხვა სამუშაოს ასახელებს.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი ტაბახმელას მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დედაენის პარკის მიმდებარე ტერიტორიის, სანაპიროს, ნიშნიანიძის და სანავარდოს ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), მოსკოვის გამზირის (ნაწილობრივ), წმინდა ბარბარეს,  ლორთქიფანიძის, ჯავახეთის, ქინძმარაულის, ქიზიყის, ნაკადულის, ქაიროს, სამასი არაგველის, ოცხელის და ბაბუციძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გარდაბნის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), ნაკადულის, 300 არაგველის, ქინძმარაულის, თავკვერის, ველისთავის, ჩხავერის, საფერავის, მეტალურგების და იუმაშევის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვერეს დაღმართის, ელბაქიძის აღმართის, საქანელას, ჯავახიშვილის, ტაბიძის და სანაპიროს  ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბერი გაბრიელ სალოსის გამზირის, ბოგდან ხმელნიცკის, წულაძის, თეთრიწყაროს და ციხისძირის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სულხან ცინცაძის, ბახტრიონის და საბურთალოს ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დადიანის, ზესტაფონის, ხვინგიას, წერონისის, მაჩხაანის, ზედამზის, ლაითურის და ჟღენტის ქუჩების მოსახლეობას.