სოციალური ქსელის მომხმარებელი, ხათუნა აფაქიძე, წერს:”
სადაა მკვდარზე “ვენოკი” ოპოზიცია, მარტო საპარლამენტო ადგილების დათრევაზე რომ ოცნებობს?
ამდენი სიყალბე, ტყუილი და ფალსიფიკაცია, სადაც სახელმწიფო სტრუქტურების უამრავი რგოლი და ქართული ოცნების მთელი ღერძია მონაწილე სადმე და ოდესმე თუ მომხდარა თქვე მიშას გარეშე ნულებოოო..
მეტი რაღა საბაბი და მიზეზი გინდათ, დაგამხეს სახელმწიფოებრიობა კალაძის და ბიძინას მხედრიონელებმა. ამ საქმის მეასედი და, ოცნება ჩაგიტანდათ ქვესკნელში, ჩაგაბეტონებდათ და საკონტროლოდ გადაგივლიდათ მთელი კგბს შანტრაბით, ილიიან, შიოიანა და წითელი ინტელიგენციის და მათი შთამომავლების წყები რიგებით, თქვე მთხლეებო თქვენა.
საპროტესტოდ გამოსული ხალხის მუხტის ერთი დღით შენარჩუნებაც კი რომ არ შეგიძლიათ. ვის ეძახით უუნაროს თქვე სკამებზე გაგიჟებულებო, ოცნებაა უუნარო?
8 წელი ერთი არჩევნები რომ მოუგეთ და ისიც თავად ჩაუდეთ ჯიბეში, გადააგდეთ თქვენი თავგამოკლული მომხრეები?
ამაზე მეტი რაღა უნდა მოხდეს, რაც უკვე მოხდა, ჩალპა სრულიად საქართველო თქვენნაირი ოპოზიციის ხელში.
ოცნების მფარველობით რომ ყველა: ექსპერტიზა, სუსი, შსს, პატრული, ახალი მხედრიონი, მოწმეები, მოკლულის ბიძა და მისი პარტია ცრუობს თან ასე, ამას ასე ტოვებთ და ეგუებით?
მე, სრულიად არაპროფესიონალი თუ ვხვდები და მაქვს 8 არგუმენტი იმისა, რომ ექსპერტიზა არის სრული ფალსიფიკაცია, თქვენ რას მიკეთებთ ? ატარებთ ყველაფერს არა?
მიშა გარეშე ნულებო თან ყველა ერთად, საზიზღრობაა თქვენი ყურება.”