მიხეილ სააკაშვილის მხარდამჭერი, მეგი გოცირიძე:
“მე, დღესაც მივდივარ იუსტიციის სამინისტროსთან 5 საათზე ისევე, როგორც გუშინ , ხვალაც წავალ და ყველგან მივალ ისევე, როგორც მელიას დროს დავდიოდი, ოღონდ მაშინ , “სეირნობა ერქვა”, ასეთ “მისეირნებებს” კანცელარიასთან, იუსტიციასთან და სხვა ადგილებში ….ვიმეორებ, ახლაც მივდივარ 5 საათზე რეტი ბრეგაძის უწყებასთან, ოღონდ, სასეირნოდ მართლა აღარც მცალია და აღარც სურვილი მაქვს სეირნობის , როცა შედეგის დადგომის მხრივ, 0% აქვს ეფექტი და როცა, მიშას სიცოცხლე ახლა უკვე , რეალურად არის საფრთხის წინაშე! მოვითხოვ, სასწრაფო ქმედებას! მოქმედებაზე გადასვლას, უწყვეტ აქციებს ყველა უწყებასთან, საიდანაც ფეხს არ მოვიცვლი, კიდევ ბევრ რამეს ვითხოვ ისეთს, რასაც მელიასგან ვითხოვდი, ოღონდ მაჩერებდა დაცვის მხარის მიერ არჩეული სტრატეგია, რაც სასამართლოს მიერ განაჩენის გამოტანას გულისხმობდა და ხომ არ დაველოდეთ, ხომ ავჭერით კარტი?!
ჰოდა მორჩა, დანდობა არ იქნება! მოვითხოვ 50 000 კაციან მიტინგს, რომელიც არ დაიშლება! ხომ დავრეგისტრირდით 50 000 კაცი და ხომ დავერიეთ “მიშას გამო ერთმანეთს”?! ჰოდა უკლებლივ ყველა გამოვბრძანდეთ ახლა ქუჩაში და იქამდე არ დავიშალოთ, სანამ არ გაუშვებენ თუ არადა, ჩვენი მოკლული იქნება პრეზიდენტი, დიახ-ჩვენი, მისი პარტიის მხარდამჭერების, ამომრჩევლებისა და წევრების, ვინც იმ მარაზმში ჩაერთო, რასაც სრულიად უდროოდ ჩატარებული, შიდაპარტიული არჩევნები ერქვა და , როგორც მოსალოდნელი იყო, რამაც დაგვაპირისპირა, მხარეებად გვაქცია და რამაც დაგვანაწევრა!!!”