“მხდალო, უტვინო თალაკვაძე, მიშას ადგილზე, შენ ჩაისვრიდი და იქაურობას ააყროლებდი ნაბი@ვარო”
14:31 08-09-2020
მალხაზ მაჩალიკაშვილი, სოციალურ ქსელში, წერს:
“ერთხელ მგელს კითხეს მგელს რატო გეძახიანო მგელმა ასე უპასუხა მგელს იმიტომ მეძახიან როცა ვიცი გამარჯვება მიწერია ბრძოლაში ბოლომდის მივდივარო და როცა ვგრძნობ წაგებას ბრძოლის ველიდან გავდივარო!
რაც შეეხება მიხეილ საკაშვილის სამხედრო თვითმფრინავის დანახვაზე გაქცევა სრულიად მისაღებია ჯერ ასე ვთქვათ დაცვა უნდა მოქცეულ იყო ასე უნდა გაეყვანათ უნდა გააექციათ უნდა გადაფაროდნენ როგორც მოიქცნენ კიდეც.
შე ლაჩარო მხდალო უტვინო თალაკვაძე ის თუ გააექცა ბომბ დამშენს ან სულაც რომც არ ყოფილ იყო ბომბდამშენი ამ სიტუაციაში საღად მოაზროვნე მასე იფიქრებდა და გაერიდებოდა მე მინახია პრეზიდენტები რომლებიც ბრძოლუს ველზე დაიღუპნენ და პირველ რიგებშიც იბრძოდნენ და ზოგ შემთხვევაში გარბოდნენ კიდეც და მიშაც ასე მოიქცა – შენ გავრილოვის თვალებში რომ შესციცინოდი ძმის მკვლელს შე ლაჩარო პარლამენტში რომ ამაყად მუაბიჯებდა არამედ ცაში თვითფრინავი რომელსაც შეუძლია შენს ნაირი 1000 მყრალი ნაძირალა გაფხრიწოს შუაზე ერთ გასროლით
შე გათახსირებული შნირო შენა შენ პირადად და შენი გუნდი ხმის ამოღებას ვერ ბედავთ და რუსები მცხეთას მოადგნენ ამას რატო არ საუბრობთ მხდალთა კანტორა მაშინ მიშას ადგილას შენ პირადად ჩაისვრიდი და იქაურობას აყროლებდი ნაბი@ვარო ერთი არარაობა ხარ რომელიც ქართველს არცხვენს ამ სახელმწიფოში და საქართველოს ფარგლებს გარეთ უსირცხვილო ვიგინდარა თქვენ ის კაცუნები ხართ რომლებსაც მაჩალიკაშვილის პარლამენტში შეშვება კი გეშინიათ ამასობაში სააკაშვილზე საუბრობთ ციდან რუსული ტიპის ბომბ დამშენის შეშინდაო თალაკვაძე კობახიძე მდინარაძე ვოლსკი სილიკონა კალა და სხვები ჩამორთა საძმო”