“ის საბჭოთა ექიმები აოცებენ მსოფლიოს, სააკაშვილმა რომ ჩარეცხილებად გამოაცხადა”
01:33 03-26-2020
ჟურნალისტი, ნინო ჯღარკავა, სოციალურ ქსელში, წერს:
სააკაშვილმა თავის პრეზიდენტობისას ყველა 40 წლის ზემოთ ჩარეცხილებად რომ გამოაცხადა, პროფესორები რომ გამოყარა, ექიმები, ყველა სფეროდან რომ რომ მოიცილა ხანდაზმული პროფესიონალი ადამიანები საბჭოთა წარმონაქმნები ხართოო,მერე უდიპლომო თუთბერიიძებს რომ აკითხინა ლექციები და ორკვირიანი სერთიფიკიტებით ხალხი მინისტრებად დაგვინიშნა გახსოვთ ხოომ?რათ გვინდა მეცნიერები ,სომალიეებად და სასტუმროს კარისკაცებად უნდა იმუშაოთოო:))) ხოდა ახლა ის საბჭოთა ექიმებია მსოფლიოს რომ აოცებენ, ზუსტად ის პროფესორებია დღეს შედეგებს რომ დებენ! ,,ჩასარეცხები ,,ვინ ყოფილხართ გაიგეთ ხომ ახლა?სხვათაშორის დღეს უდიდესი მეცნიერის და ექიმის ვახტანგ ბოჭორიშვილის დაბადების დღეა,რომ არა ბატონი ვახტანგი არ იქნებოდნენ მისი სკოლა გამოვლილი უნიჭიერისი ექიმები! გავუფრთხილდეთ მათ! დილა მშვიდობისა კარანტინში მყოფო საქართველო,ჩვენ აუცილებლად გავიმარჯვებთ!