“გეტყვით, სად არის ახლა ის ხატი, რომელიც ინაშვილმა ჩააბრძანა – საიდან ვიცი და აფხაზებისგან!”
22:54 08-29-2020
ჟურნალისტი, ირა გოგოსაშვილი, სოციალურ ქსელში, წერს:
“ნაცევრონაცებო! ირმა ინაშვილს რომ რუსეთის გოშიას ეძახით და აფხაზეთში რატომ ჩახვედიო – უკიჟინებთ, გაგახსენოთ ვისი დაწყებული და მოყომარებულია აფხაზეთიც და თქვენივე გაცოცხლებული სამხრეთ ოსეთიც?
თქვენი დედიკო მამიკოები, ბებია ბაბუები, დეიდა ბიძები შევარდნაძის ტრუსიკებს რომ აუთოვებდნენ და თქვენისთანა ნაბიჭვრებს ამრავლებდნენ-აი მათი! თან დიდი ფულიც იშოვეს სხვისი საცვლების დაუთავებაში! მოიძიეთ სააკას, ბოკერიას, ვაშაძეების და უამრავი ნაცი ჩინოვნიკების ოჯახების ბიოგრაფიები და რუსების მონები ვინ იყვნენ და ვინ არიან იქ ამოიკითხავთ! რაც შეეხება ბანერს, სადაც აჭარისკენ ისრებია მიმართული და რომელსაც საღებავი შეასხით გაფრთხილებაა, გაფრთხილება და საფრთხის აღმნიშვნელი!
ჰო, ეგ თურქებიც თქვენი შემოყვანილია აჭარაში დედა გიულას მხარდაჭერით!
გუშინწინ რომ გაჰკიოდით აფხაზები ხატს უკან აბრუნებენ და წუთიწუთზე მოადგებიან ენგურის ხიდსო, გახსოვთ თქვე ქვეყნის ამაოხრებლებოო?
ხატი ისევ ილორშია დაბრძანებული და თუ თვითონ არ ინება ტაძრის დატოვება, იქამდე ძე ხორციელეი ვერ შეეხება მას!!! საიდან მაქვს ინფორმაცია? აფხაზებისგან !!!”