ეხლა ვუსმენ და ვფიქრობ ჩემთვის და ვაანალიზებ ჩემს დაბნეულ და არეულ გონებაში ეს ფრაზა ნიკა მელიას ქალბატონ ინგა გრიგოლიას რიაქციაში!
თუ შევძელი ან რაც შევძელი რისი გაკეთებაც შევძელი ის უფრო მაკვირვებს ამ ჩემს გარემოცვის პირობებში ასე დაასრულა ეს გადაცემა ნიკამ
მე ვიტყოდი რომელიმე პერსონის ცალკე აღებული იმისი თუ ამისი მხარდამჭერი არავარ ვალდებული ვარ ვიყო თქვენს გვერდით მთლიანი ოპოზიციის და ყველა იმ ლიდერის გვერდით! როგორც ეს თქვენხართ ვალდებულნი იყოთ ჩემს გვერდით!
რაც შეეხება ვალდებულებას მთელი ქართული პოლიტ არენა და ყველა ღირსეული ამ ქვეყნის მოქალაქე ყველა ხართ ვალდებული და ვალში ჩემთან!
არავის მხარეს არ ვარ პერსონადურად აღებული რაც შეეხება კანდიდატებს მელიაც ხაბეიშვილიც ასევე მუმლაძეც ჩემთვის დიდად პატივსაცემი ადამიანები ხართ!
აი ბატონი მელიას სიტყვებმა კი ნამდვილად ჩამაფიქრა!
ჩვენ საზოგადოებამ არ ვიცით იქ შიგნით რა ხდება!
ჩვენ ის შეგვიძლია მარტო გარედან დანახული შევაფასოთ და გავამტყუვნოთ ადამიანი ან გავამართლოთ!
მაგრამ ნებისმიერი ქმედებას რა შედეგი მოყვება ეს უკვე გარკვეულ ნაწილმა იცის ვინც უშუალოდ ამა თუ იმ პროცესებზე უნდა აგოს პასუხი!
მოდით მეგობრებო
ნუ დავუპირისპოირდებით ერთმანეთის!
შეჯერდით ერთ პოზიციაზე ახალი და ძველიც!
შეუტიეთ ერთიანი ძალით ამ მონსტრს რასაც ბიძინას ვეძახით!
ნუ ქმნით ქოცებისთვის ძალიაან თბილ და მზიან ამინდებს!
დროა დაიჭექოს ჭექა ქუხილმა!
და ქოცების თავზე წამოვიდეს დიდი შავი ღრუბელი!
რასაც შემდგომ დიდი წვიმის ნიაღვარი უნდა მოყვეს!
ერთობას გაერთიანებას და გამარჯვებას გისურვებთ ამ დიდზე დიდ სიბორეტეზე რასაც ქოცობა ქვია!”