უფლებადამცველი, თამუნა იარაჯული:
ეხლა მიყვებიან ერთ ერთ ჯგუფში აი დიდი ჯოგი რომ წერს ხოლმე იდიოტების ბანდა
და მერე რომ უმეტესად სრულდება რაღაცეები იქ დაუწერია რამოდენიმე ხნის უკან ერთ ვითომ ექიმს რომ იარაჯული ეხლა თავს დაილურჯებს და იტყვის ოცნებამ ცემაო.
შე არა ამქვეყნიურო ვინ გავალებს ასეთ სიდებილეს ყველა სიტყვას ისმენენ ყველა ნაბიჯს ხედავენ და ნეტა ვერ გამიცანით ერთი ტყუილი მაინც მითხარით ჩემი.
მოკლედ ძალინ მძიმე ორი წელი მაქვს რაც შერჩათ თაღლითებს ჩემი დისკრედიტაციის გამო ეს იყო გაბის დამსახურება არ ვაპირებ აგყვეთ ერთად ერთ შემთხვევაშა,
არ გაბედოთ ჩემზე ხელის დაკარება ხო მიმიყვანეთ ერთხელ იმ ზომამდე სხვას რომ ვეუბნებოდი ეს არის ყველაზე დიდი სისუსტე და რამის გადავხტი თქვენი შანტაჟწბის და გამო,
ხოდა გამეშვით არ ვარ ეხლა უფრო მეტად კაათ ჯერ ისევ ჩემ შვილს ვცდილობ გამოვიყვანო მდგომარეობიდან მადლობას ვუხდი იმ შემთხევაშიც როცა ჩემს შვილს ისედაც ეკუთვნის სახელმწიფოსგან მე ასე გამზარდეს კულტულური ვარ.
ხოდა დააყენეთ კამერები ჩემს სახლთან მე გაძლევთ თანხმობას კართან მანქანაზე ყველგან მე არაფერი მაქვს დასამალი მაგრამ იცოდეთ ორი შვილის უმძიმეს მდგომარეობას ვებრძვი და არც გაბედოთ და არავის ეგონოს რომ ამასაც გადავყლაპავ არის წითელი ხაზები მაგალითად ყავთ მოყვანილი შარშან ბიჭმა შავ ქუდში რომ კარი რამის ჩამომიღო მოიგონაო არა და პოლიციაში დაიკითხა ის ყმაწვილი და აღიარა რომ ასე იყო.
არ გაბედოთ ჩემზე ასეთი სახით შურისძიება არავის ვაპატიებ ამას და გააჩერეთ ეს ალქაჯები ჭინკები არ მცალია თქვენთვის მე რომ რამე დამემართოს ჩემ შვილს ვერავინ გადაარჩენს ეხლა!
არ ვიცი ეს შესაშინებლად დაიწერა თუ მართლა აპირებენ ამას მაგრამ იყოს აქ ეს მაინც საზოგადოებამ იცოდეს.
ყველა პატიაშია ღირსეული და უღირსი და ვინც მანდ ვინმე დარჩა ღირსეული უთხარით ამ ხალხს რომ ეს არის დანაშაული და პასუხს აგებენ თუ ასე მოხდება.
ხო აბა რა გეგონა ნოდარ მელაძესთან რომ მივიდაო.
მე მაშინაც დავწერე იმედშიც მივალ და მოვყვები იმას რაც ყველაზე უკეთ თქვენ იცით.
გაბი რომ კარგად იქნება ოღონდ ეხლა არავის თავი არ მაქვს არავის ნაჯღაპნს არ ვაქცევ ყურადღებას არავის მუქარას უბრალოდ ჩემი სიცოცხლე ძალინ კავშირშია გაბის ჯანმრთელობასთან თორემ იქნება არც ღირს უკვე ასე ცხოვრება აი მეორეს მაფიქრევინეთ უკვე მაგრამ ვიცოცხლებ აუცილებლად და აუცილებლად ვიქნები მართალი.
არ გაბედოთ‼️“