მსახიობი, ბესო ზანგური, სოციალურ ქსელში, წერს:
“დედასთან ვიყავი პირადობა ჰქონდა გამოსაცვლელი, ვადა გაუვიდა…
ე.ი. მოკლედ და კონკრეტულად, ქ.რუსთავის იუსტიციის სახლი ეს არის სათნო, კეთილი, პროფესიონალი, კარგი ადამიანებით დაკომპლექტებული ადგილი.. მადლობა მათ, დიდი მადლობა მათ…
გამოსულმა თავის დიაგნოსტიკურთან გავატარე და წამით გავაჩერე, აკრძალვა არ არის დარღვევაა მანდ გაჩერება და მომადგა კიდეც პატრული!
ეხლავე გავდივარ ცუდად მყავს დედა ყოფილი სამსახური ვანახე მეთქი..
მე რა შუაში ვარ საბუთებიო.. არ ვიცი პატრულის დანახვაზე ანერვიულდა ალბათ დედა და ფანჯრიდან დამიწყო დაძახება, ხომ ვერ ლაპარაკობს და შესაბამისად მხოლოდ ე ან ი გამოდის რომ იძახის, ვის უყვირისო?
მე მეძახის ხომ ხედავ ცუდად არის ნუ მაყოვნებ გამიშვი მეთქი.
არ შეხტა ვირზე ტიპი, მამოწმებს და მიმოწმებს ყველაფერს და მაყრის კითხვებს… დაიძაბა სიტუაცია. აქეთ მანქანაში დედას ვერ ვაჩერებ აკვიატებული ნერვიულობები ემართება აქეთ ეს არ ამთავრებს..
გაიარა ერთი ორმა ნაცნობმა გაჩერდნენ, ყველამ არ მინდა ნახოს არც დედა ამ ფორმაში და მოკლედ: რა გჭირს ჩემი ტოლი ბიჭი ხარ დედა მიზის ავად გეგონება კრიმინალზე გამაჩერე რას მეჯიბრები დაწერე და გამიშვი მეთქი.
რაოოოოოოოო?????????? შენი ბიჭო ვაროოოო?????შენ ფეისბუქზეც მყავხარ იქაც უზრდელობო!! ბიჭო ვის უთხარი ფორმაში ვარო.
ბიჭო არა ჩემი ტოლი ბიჭი ხარ მეთქი…
და წავიდა კბენა ღრენა გამიშვი და გამატარე!!
ვერ ვწერ ისე ცუდად გამხადა და მოკლედ სანამ მთლიანად არ მომშალა ამ სადისტმა და არ დამშალა… სანამ მთელ ქალაქს არ დაანახა სახლის ფორმაში როგორ მყავს ხალათშემოცმული დედა და როგორ ვაფრენ არ მოისვენა და მერე დამშვიდდა, ჩაჯდა, გაიკრიჭა და წავიდა..
რა მინდა გითხრა, გყოლივარ აქ: საღოლ შენს ბიჭობას დაგა@ვი ორივე პაგონზე!!!გამაჩერე კიდე ან აქ დამიწერე აბა.
სულ ესაა.”