“როდესაც ივანიშვილი მთავრობის სხდომებზე განიხილავდა მინისტრების პირად ცხოვრებას, არავის მოსვლია თავში აზრად, შეებედათ თქმა, ეს ამაზრზენიაო” – ლელა ჯეჯელავა
17:27 08-28-2025
როდესაც ბიძინა ივანიშვილი მთავრობის სხდომებზე განიხილავდა თავის გუნდის მინისტრების პირადი ცხოვრების დეტალებს და ეს ფაქტია, რომელსაც ვერ უარყოფს ვერცერთი ქოცი, რადგან ციტატებით ავრცელებდით თავად ამ ამბებს, არავის მოსვლია თავში აზრად რატომღაც, რომ შეებედათ ივანიშვილისთვის თქმა რომ ეს ამაზრზენია. არც კაცის უფლება გახსენებია მაშინ არავის და არც ქალის უფლების დასაცავად მოუკლავთ თავი კოლეგებს, მათ შორის ქალბატონ თეას. სამწუხაროა, მაგრამ კარმის კანონი ქართულ- ხალხურად ასე ჟღერს: ” რასაც დასთეს, იმას მოიმკი”. ისინი მაინც დაოკდით და თავი შეიკავეთ მორალისტობისგან, ვისაც თქვენი კოლეგების პირადი ცხორების კადრები გადახვევის რეჟიმით გაქვთ ნანახი. მოინდომეს აქ პირადი ცხოვრების ხელშეუხებლობა! ჩამოდით ზნეობრივი პედესტალებიდან, ბიძინას უჩივლეთ ჯერ და მერე სხვებს მიადექით. P.S. ჩემთვის პირადი ცხოვრების ხელყოფა ერთმნიშვნელოვნად დაუშვებელია!