“ბანერი დააბრუნეთ, კარავი გაუკეთეთ ერთ ადგილას”
14:43 01-21-2020
“აბა სიტყვის კაცებო ზე ღირსების მქონე ადამიანებო მერის თუ სუს -ის წარმომადგენლებო აპირებთ დაპირებული ბანერის და კარვის ნივთებთან ერთად დაბრუნებას თავისი მეპატრონისთვის რომ მშვიდობიანი გზით განაგრძოს პროტესტი უსამართლიბის წინამღდეგ და სამართლიანობის აღსადგენად დაბრუნებთ ბანერს მისთვის განკუთნილ ადგილას. რას ითხოვს ბანერი მოკლედ რომ აგიხსნათ პარლამენტში რომ შეიქმნას საგამოძიებო დროიბითი კომისია იმისთვის რომ საზოგადოებამ გაიგოს რამდენად დამნაშავე ვარ მე რამდენად დააშავეთ თქვენ სახელმწიფომ. ვინ მოკლა მძინარე უდანაშაულო თემირლანი და რატომ. რატომ თქვენ ხელისუფლება აკეთებთ ყველა სიბინძურეს იმისთვის რომ არ შეიქმნას კომისია და ცდილობთ ყველანაირად იგნირობა გაუკეთოთ თქვენს უღირსო ქმედებებს ამ დანაშაულს ვერსად გაექცევით რომც ამოწყდეთ გაეცით ქვეყნის საზოგადოებას პასუხი გამეცით მე პასუხი მესამე წელია უკვე. ბანერი დაბრუნეთ თავისი ადგილას რომ დაიწყოს ხელმოწერების შეგროვება სიმართლის მოყვარულთათვის რაც შეხება კარავს ვინც დაშლაში დარბევაში მოპარვაში პირადად გაცემდით განკარგულებას და მონაწილეობას იღებდით იმ ადამიანებმა ყველაზე მეტად თქვენთვის საყვარლებს გაუკეთეთ ერთ ადგილას სიტყვის კაცებო (კაცუნებო)
ბანერი ნივთებთან ერთად დაბრუნეთ წავიდა ახალიც ძველიც წელი მხდალთა და ლაჩართა ხროვა ვერ ხვდებით? “