გორის საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე, გორის ბიუჯეტიდან გამქრალ ფულზე საუბრობს და ამბობს, რომ ბუღალტერი თანხას დამოუკიდებლად ვერ მოიპარავდა და ვარაუდობს, რომ ბრალდებულ პირთა წრე გაიზრდება:
“ბუღალტერი ვერ განახორციელებდა ამ ყველაფერს, მაგრამ მიდის კვლევა. მე იმ დღესაც შევნიშნე, მოსული იყო სამართალდამცავი ორგანოს წარმადგენლები და ჰქონდათ დაკითხვა. კონკრეტულად ვისთან ჰქონდათ ეს შეკითხვები და ვინ იყო დაინტერესებული ამაზე ინფორმაცია მე არ მაქვს. ძალიან დიდი ეჭვი მაქვს, რომ ერთი ადამიანი ამას ვერ გააკეთებდა, თუნდაც ის ბუღალტერი ყოფილიყო. თუ ერთი ბუღალტერი ამ ყველაფერს ასრულებს რად გვინდა ამდენი შტატი, რომ გვაქვს სამსახურში, მოვიყვანოთ ბუღალტრები და ჩავაბაროთ სამსახური. წრე ალბათ გაიზრდება სავარაუდოდ”,- ამბობს დავით რაზმაძე.
შეგახსენებთ, რომ  გორის კულტურისა და ტურიზმის სააგენტოს ბუღალტერს, მერიის ბიუჯეტიდან 500 ათასი ლარის გაფლანგვას ედავებიან.