ბლოგერი გურამ შეროზია წერს:
“ერთ რამეში გამარკვიეთ: აი რომ ქორწინდებით და ამის შემდეგ დგება ეს ოხერი პირველი ღამე და ალალ-ბედზე ხართ… – იქნება და რომელიმე კუნძივით ვაგდივართ – ან შუქს ვაქრობთ “იმის” წინ – ან ბაღანეს გულიზე მხოლოდ და ყველი და პურის პოზის იქით არ ვკადრულობთ – ან ზომებში “ვიჭედებით”, ან 2 წუთში “ვსრულდებით” დაწყებიდან – ან მე ალთას ვარ და ის ბალთას რანაირად შეიძლება აირჩიო ცხოვრების მეგზური ასე ბრმად და გარტყმაზე? სექსში ვეწყობით თუ არა გონზე რომ არ ვართ და მარტო “შევიდა-გამოვიდა” გვგონია სექსი? მერე უნდა იძრომიალონ სხგაგან, ან ორგაზმი არ ჰქონდეთ მთელი ცხოვრება, მერე აგრესიაში გადაეზარდოთ და ჩემს ბლოგზე ანთხიონ მკივანა კომენტარებად… 10 ლარიან ყველს რომ ყიდულობთ, რომელსაც ერთ დღეში ჭამთ და ინელებთ – იმას სინჯავთ ათასჯერ და მთელი ცხოვრება რომ ერთად ყოფნას გეგმავ და მხოლოდ ოჯახიშვილობა და დიპლომი რომ იცი – ეს ნორმალურია?  Garxvnili tavi gabiat – დაგასწარით”