თელასის ინფორმაციით, გადაუდებელი სამუშაოების ჩატარების გამო, დღეს, თბილისის რამდენიმე რაიონს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება.
შეზღუდვები შეეხება შემდეგ მისამართებს:
მთაწმინდის და კრწანისის რაიონები
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წავკისისა და დაბა ტაბახმელას (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რუსთავის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), სოფელი ფონიჭალას (ნაწილობრივ), ორთაჭალის და გორგასალის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: უნივერსიტეტის, საბურთალოს და მეფე მირიანის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აეროპორტის დასახლების (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის დასახლების (ნაწილობრივ) და კვაჭანტირაძის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის I მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), მუხიანის I, IVა მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), მუხიანის დასახლების (ნაწილობრივ), სამხედრო დასახლების, ხევძმარის, შეშელიძის, ახმეტელის, ალეკო გობრონიძის, შენგელიას, ონის და რეზო გაბაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.