თბილისის ზოგიერთ ქუჩას წყალმომარაგება შეეზღუდება
ვაკის რაიონში, პაბლო პიკასოს ქ.N4-თან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 29/04 00:15-დან 29/04 08:00-მდე.წყლამომარგება შეუწყდება:
პეტრე ქავთარაძის N32-42; 21-27; ნუცუბიძის 131-179; 80-86; მარგიანის, ვაჟა-ფშაველას მე-3 კვარტლის 8ა,9,10,11,12,13, 14,15, 16,17,18,19; ვაჟა-ფშაველას გამზ. 75,77,79 ვაჟა-ფშაველას N72-80(ლუწები); თავხელიძის და მარიჯანის ქუჩებს, ვაჟას მე-7 კვარტლის N 25 კორპუსს, ჟღენტის N 2, უნივერსიტეტის, ფხაკაძის, წყნეთის გზატკეცილს, მალხაზ დოლიძის, უჩანეიშვილის მე-2 შესახვევს და ჩიხს, საკანდელიძის ქუჩას და ბაგების საერთო საცხოვრებელს.
სამგორის რაიონში, ქებურიას ქუჩის N5 თან, წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 28/04 20:30-დან 29/04 08:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
ნინა ხუბულავას, ქებურიას დასახლებას (ქვემო ალექსეევკის დასახლებას), რევაზ ბედიას, იგოთის და იაკობ ხვედელიანის ქუჩებს.
სამგორის რაიონში, ალექსანდრე თვალჭრელიძის ქუჩის N38 თან, წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 28/04 19:20-დან 29/04 04:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
ალექსანდრე თვალჭრელიძის ქუჩის (ჩიხებით და შესახვევებით).
ვაკის რაიონში, კალისტრატე ქუთათელაძის N5 თან, წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 28/04 18:00-დან 29/04 02:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: კალისტრატე ქუთათელაძის N5.