,,- ? როდესაც ვამტკიცებ – არსებულ პოლიტიკურ სპექტრში ბიძინა ივანიშვილი არის გროსმაისტერი – ბევრი სკეპტიკოსი არ მიჯერებს ‼️
– ? დააკვირდით ბატონებო და ქალბატონებო – აგერ კიდევ ერთი თვალნათელი მაგალითი ‼️
– ? თუ სალომე ზურაბიშვილი შეიწყალებს ნიკა გვარამიას ‼️
– ? ბიძინა ივანიშვილი ევროპას ვალს დაადებს, თავს მოიწონებს და დასავლეთისთვის ეს იქნება “ მესიჯი “ – აგერ ბატონო არნახული დემოკრატიის მაგალითი – მიუხედავად მთავრობის და მმართველი პარტიის წინააღმდეგობისა , ხომ შეიწყალა ჩემმა ხელდასმულმა პრეზიდენტმა გვარამიაო ‼️
– ? იმ ხალხს და ქართული ოცნების მხარდამჭერებს, რომლებიც აღშფოთდებიან გვარამიას საპატიმროდან გამოშვებით აჩვენებს – ჩვენ კი დავსაჯეთ და დავიჭირეთ გვარამია,მაგრამ რა ვქნათ ასეთია დემოკრატია , ასე მოისურვა ამ მოღალატე პრეზიდენტმაო ‼️
– ? მარტივად რომ ვთქვათ წაუგებელს ითამაშებს, იმ შემთვევაშიც -ამ შემთხვევაშიც , დასავლეთშიც და ჩრდილოეთშიც, იქითაც და აქეთაც – ყველა ვარიანტში მოგებული დარჩება ‼️
– ? ამიტომ ვამბობ – იმ ჭკვიანი კაცის საჭადრაკო დაფაზე ესენი ყველა პაიკები არიან , როგორც უნდა ისე ათამაშებს , როცა უნდა მაშინ გაწირავს , როცა მოუნდება პაიკს დედოფლად აქცევს და ა.შ. ‼️
– ? ყოველივედან გამომდინარე და ამ ხბოს აღტაცების მზერით მომზირალი გაჭირვებული ხალხის შემხედვარე მხოლოდ ერთი კითხვა მაწუხებს – “ ჩვენ რა ვქნათ , ჩვეეეენ “ ‼️???”