თიბისის ლოიალობის პროგრამა „ერთგული“ უპრეცენდენტო განახლებით ბრუნდება და მომხმარებელს შესაძლებლობას აძლევს, ერთგული ქულები თიბისი ნებისმიერი ბარათით გადახდისას დააგროვოს. ამასთანავე, უცვლელი დარჩა მთავარი პრინციპი – 1 ქულა= 1 ლარს.
თუ გაქვს თიბისის ნაკრები ან სახელფასო ბარათი, შენ ავტომატურად ერთგული ხარ და შეგიძლია ისარგებლო:
• სპეციალური ერთგული შეთავაზებებით, რომ უფრო მეტი ქულა დააგროვო;
• ფასდაკლებებით,  პარტნიორ ობიექტებში ერთგული ქულებით გადახდისას.
თიბისი ბარათებით ქულების დაგროვება მარტივია, რადგან რაც მეტჯერ იხდი ბარათით, მით მეტს აგროვებ.  ხოლო თუ ბარათით გადახდებთან ერთად თიბისის სხვა პროდუქტებსაც იყენებ (ვადიანიანაბარი/სესხი), კიდევ უფრო მეტი ერთგული ქულა დაგიგროვდება.
ერთგული სრულად არის ინტეგრირებული ციფრულ ბანკთან. იქ შეძლებ შეამოწმო ქულების ბალანსი და გაეცნო ერთგულ შეთავაზებებს.
ერთგული ქულებით გადახდაც უფრო გამარტივდა. ქულებით ნივთის შესაძენად, ბარათი აღარ დაგჭირდება. გახნი ციფრული ბანკის აპლიკაციას, დაასკანერებ POS ტერმინალის ეკრანზე გამოსახულQR კოდს და აირჩევ ქულებით გადახდას.
ერთგული ქულები გროვდება ყველგან სადაც თიბისის ტერმინალია. ერთგულის 300-ზე მეტ პარტნიორ ობიექტში, ნებისმიერ გადახდაზე, უფრო მეტ ქულას დააგროვებ. გადახდაში ითვლება მხოლოდ თიბისის ტერმინალებზე ან თიბისი ონლაინ გადახდის სისტემაში გატარებული ტრანზაქციები.