თიბისი კონცეპტის საგაზაფხულო კვირეული მრავალფეროვანი შეთავაზებებით უწყვეტად გრძელდება. განსხვავებული კატეგორიების პარტნიორ ობიექტში ქეშბექ აქციები 8 მარტის ჩათვლით იქნება.
თიბისი კონცეპტ Mastercard ბარათის შეთავაზებები:
8 მარტის ჩათვლით, ნებისმიერ დღეს, 12- მდე ესთეტიკურ ცენტრში თიბისი კონცეპტ Mastercard ბარათით გადახდისას, გადახდილი თანხის 30% მომენტალურად დაგიბრუნდებათ.
მხოლოდ 8 მარტს, ბარათის მფლობელები ქეშბექშეთავაზებით ნიშ პარფიუმერიის გამორჩეული ბრენდების– Jo Malone-სა და არომატეკაშიც ისარგებლებთ და სასურველი ნივთების შეძენისას, გადახდილი თანხის 25%-ს, ჯამში მაქსიმუმ 300 ლარს, დაიბრუნებთ.
საგაზაფხულო შეთავაზებები ვრცელდება, როგორც ძველ, ისე ახალ თიბისი კონცეპტ Mastercard ბარათებზე.
ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათის შეთავაზებები:
7-8 მარტს ტანსაცმლის, ფეხსაცმლისა და აქსესუარების კატეგორიაში, პარტნიორ სავაჭრო ობიექტებში ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათით შოპინგისას, დაიბრუნე გადახდილი თანხის 30%, ჯამში მაქსიმუმ 300 ლარი მომენტალურად.
არ გამოტოვოთ საგაზაფხულო კვირეული, იხილეთ, თითოეული ბარათის შეთავაზების პარტნიორი ობიექტების ჩამონათვალი და იშოპინგეთ განსაკუთრებული პირობებით.
გაითვალისწინეთ, ქეშბექები დაგიბრუნდებათ მხოლოდ თიბისი ტერმინალზე გადახდის შემთხვევაში.