“თბილისი ენერჯის” ინფორმაციით, დაზიანებულ გაზსადენზე გადაუდებელი სარემონტო სამუშაოების გამო,12 თებერვალს, 10:00 სთ-დან 14:00 სთ-მდე 8 000-მდე აბონენტს გაზის მიწოდება შეუწყდება.
გაზის მიწოდება შეუწყდება: მუხრან მაჭავარიანის ქ. 6-ში მდებარე შპს “აპექს ლისის” საცხოვრებელი კორპუსების, ალექსანდრე ყაზბეგის გამზ. 3, 3ა, 5, 7, 9, ვაჟა-ფშაველას გამზ. 2, 2ა, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 15ა, 17, 19, 21, 25ა, პეკინის გამზ. (გამსახურდიას) 42, 45, ამბროლაურის (ახლ. ოთარ ჭილაძის ) ქ. 7, 10, 166-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსების, სიმონ კანდელაკის ქ. 4, 6ბ, 8, 8ა, 8ბ, 9, 10, 14, 16, 17, 33-35, 63, 65, ბუდაპეშტის (ახლ. გურამ ფანჯიკიძის) ქ. 2, 3ა, 3ბ, 4, 5, 5ა, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13ა, 15, 17, 22ა, 22ბ, 23, II შეს. 7, იური გაგარინის ქ. 14, 16, 14/16, ვაზისუბნის (ახლ. გაბრიელ ისაკაძის) ქ. 12, 14, 29, შალვა ნუცუბიძის ქ. 3, 9, 9ა, 11, 11ა, 13, 15, 17, 19, 21, სოფრომ მგალობლიშვილის ქ. 3, 13-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსების, ელისაბედ ჩერქეზიშვილის, ავქსენტი მეგრელაძის, ვახტანგ ჩიქოვანის, ზემო ვეძისის დასახლების, ალექსანდრე ანდრონიკაშვილის, ელისაბედ ჩერქეზიშვილის, ტაშკენტის, ჰეიდარ აბაშიძის, ზემო ვეძისის ქუჩის, ივანე ბერიტაშვილის, მარო თარხნიშვილის, მამია ალასანიას, ემანუელ აფხაიძის, ვაზისუბნის (ახლ. ისაკაძის), ივანე მარუშიძის, იოსველ ჯებაშვილის, ფერცულიანის, ვოლოდარსკის, ოსეთის, ზოვრეთის, ყუშიტაშვილის, ლევანდოვსკის, იოსებ იმედაშვილის, თედო სახოკიას, არდაზიანის, მირზა გელოვანის, ინტენსიფიკაციის ქუჩებისა და მიმდებარედ მცხოვრებ კერძო სექტორის მოსახლეობას.
მათივე ცნობით, გაზმომარაგების აღდგენა დაიწყება 12 თებერვალს 14:00 საათიდან და დასრულდება 22:00 სთ-მდე.