GWP-ის ინფორმაციით, დღეს კომპანია ისნის რაიონში, აწყურის ქუჩაზე წყალმომარაგების ქსელის რეაბილიტაციის პროექტის ფარგლებში ახალ მაგისტრალურ მილსადენზე გადაერთებით სამუშაოებს ჩაატარებს, რის გამოც დილის 11:00 საათიდან 1 მაისის დილის 11:00 საათამდე წყალმომარაგება შეეზღუდება:
ისნის რაიონში:
ქეთევან დედოფლის გამზ., ღვინის აღმართის , დუტუ მეგრელის, მეტეხის, მეტეხის აღმართს, ისნის, ფერისცვალების, ჩეხოვის, სოლომონ ბრძენის, ჯორბენაძის, ურბნისის, ევროპის მოედანს, მაჭრის, მუკუზანის, გუთნის, 300 არაგველის ,ბოჭორმის, იალბუზის, არგვეთის, ბოდბის, ლუსინიანის, ზახაროვის, დოლაბაურის I II III ქუჩებს, კაჩინსკის, უჯარმის, პატარძეულის, კაკულიას, თელავის, ფოსტის, ზურაბიშვილის, ახმეტელის, წინანდლის, დოესის, კოშკოვანის, ძევერის, გარეკახეთის, ცუცხვათის, სპანდარიანის, აწყურის, ზინდისის, მამისაშვილის(ოდისეი დიმიტრიადისი), ნავთლუღის, ჭრელაშვილის, აბუსელიძე ტბელის, სახალხოს, ციხისძირის ,გუდარეხის, მეველის, დიდგორის, წულაძის ქუჩას თავის შესახვევებით, სამრეწველოს დასახლებას გაბრიელ სალოსის 4 და 5 შესახვევებს, ნადარეიშვილს, მოსკოვის გამზირი N 1-17(კენტებს) 2- 8 (ლუწებს), ლობჟანიძის, შირაქის, საექიმოს, ჰოლბრუკის, დოდაშვილის, წურწუმიას, ნიორაძის, შორაპანის, სოფრომაძის საინგილოს და სამგორის ქუჩების.