თიბისის მომხმარებლებისთვის გამორჩეული შეთავაზებები გრძელდება. ამჯერად, მათ განსაკუთრებული პირობით სარგებლობა, მაგთის“ყველაფერი ულიმიტო” პაკეტების შეძენისას შეუძლიათ.
17 აპრილიდან 17 ივნისის ჩათვლით, ახალი თიბისი ბარათით, ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათებით დაერთგული საკრედიტო ბარათით MyMagti–ს აპლიკაციაში ან ვებ პორტალზე MyMagti.com, ულიმიტო პაკეტების შეძენისას, მომხმარებლებს გადახდილი თანხის 30%, მაქსიმუმ 15 ლარი, მომენტალურად დაუბრუნდებათ.
შეთავაზება ვრცელდება შემდეგი პაკეტების გააქტიურებისას:
• „ყველაფერი ულიმიტო“ (30 დღე)
• „ყველაფერი ულიმიტო“ (7 დღე)
• „ყველაფერი ულიმიტო“ (3 დღე)
• „ყველაფერი ულიმიტო“ (1 დღე)
შეთავაზებით სარგებლობისთვის საჭიროა, თიბისი ბარათის MyMagti-ს აპლიკაციაში დამატება და პაკეტებისთიბისის არხით შეძენა.
გაითვალისწინეთ, რომ შეთავაზება არ ვრცელდება ApplePay და Google Pay გადახდებზე. ასევე, ერთ მომხმარებელს,თვის განმავლობაში, ჯამში მაქსიმუმ 15 ლარი, მთლიანი კამპანიის ფარგლებში კი (17 აპრილი-17 ივნისი), მაქსიმუმ 45 ლარი დაუბრუნდება.
თიბისი მუდმივად ითვალისწინებს მომხმარებლის სურვილებს და ახალი ბარათების მფლობელებს მრავალფეროვან შეთავაზებებს ყოველთვიურად სთავაზობს. აღნიშნული კამპანიაც სწორედ მათსაჭიროებებზეა მორგებული და თითოეულისთვის სასიამოვნო გამოცდილებას ქმნის.
არ გამოტოვო 17 აპრილი! იმისათვის, რომ შეთავაზებითსრულად, ორი თვის განმავლობაში ისარგებლო, პაკეტების გააქტიურება აუცილებელია დაწყების დღიდან.