თელასის ინფორმაციით, სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო, დღეს თბილისის ნაწილს დენი შეუწყდება.
შეზღუდვა შეეხება შემდეგ მისამართებს:
კრწანისის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი კოჯორის, სოფელი კიკეთის, სოფელი დიდების, სოფელი ბეთანიის, სოფელი წავკისის და სოფელი ტაბახმელას მოსახლეობას.
მთაწმინდის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: შანიძის, ჯანაშიას, ბარნოვის და გუდაურის ქუჩების მოსახლეობას.
ისნის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის IV მიკრორაიონის III კვარტლის, ვარკეთილი-3 IV კვარტლის, ვარკეთილის მასივის IV მიკრორაიონის III კვარტლის, ბერი გაბრიელ სალოსის გამზირის, მოსკოვის გამზირის (ნაწილობრივ), ნაკადულის, შანდორ პეტეფის, ბოგდან ხმელნიცკის, აბუსერიძე-ტბელის, ბოლნისის, ნადირაშვილის, სახალხოს, მამუკინის, საექიმოს, აბრამიშვილის, ჩოლოყაშვილის, დირსიჭალის, მალხაზის, დოდაშვილის, ჩკალოვის, ჩარხის, ლერწმის, ამილახვარის, ხევის და მანავის ქუჩების მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი დიღმის, დიდი დიღმის I, III IV მიკრორაიონების, არქანჯელო ლამბერტის ჰუგო ჰუბერტის, ტარიელის, ბარონ დე ბაის, ნიკო ბურის, იაკობ რაინეგსის, დანიბეგაშვილის, ბერტა ფონ ზუტნერის, სტივენის, გიორგი ბრწყინვალის, პეტრე იბერის, ხატაეთის, უსენის, მეფე მირიანის, სტრაბონის, კლაპროთის, იან ჰომერის, ნესტან-დარეჯანის, ბაგრატ III, ვეფხისტყაოსნის და ნინო აბაშიძე-ორბელიანის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ჭაბუა ამირეჯიბის გზატკეცილის, პეკინის გამზირის (ნაწილობრივ), ვაჟა-ფშაველას გამზირის (ნაწილობრივ), შმიდტის, საირმის, კიტა ბუაჩიძის, სიმონ ჩიქოვანის, ალექსანდრე შავერზაშვილის, ბახტრიონის, იყალთოს, ნატახტარის, ბაკურციხის, მიხეილ ასათიანის, ომარ ფხაკაძის, სულხან ცინცაძის, ალექსანდრე ბასილაიას, ცინცაძის, ტუსკიას, გურამ ბზვანელის, ზურაბ ქაფიანიძის, საბურთალოს, ანდღულაძის, თამარაშვილის, ვიქტორ დოლიძის, ლიხაურის, წინაუბნის, ქარელის, ბალანჩივაძეების, ფანასკერტელ-ციციშვილის, ტეხურის, ცაგარელის და ქართველიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
ვაკის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ილია ჭავჭავაძის გამზირის (ნაწილობრივ) და ნინო რამიშვილის ქუჩის მოსახლეობას.