თბილისში ელექტროენერგიის შეზღუდვის შესახებ ინფორმაცია და ქუჩების ჩამონათვალს კომპანია “თელასი” ავრცელებს:
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: პეტრე იბერის, ბახტრიონის, სულხან ცინცაძის და საბურთალოს ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი ზურგოვანას, აღმაშენებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), დიღმის სასწავლო მეურნეობის, ქოშიგორის დასახლების, აგრარული უნივერსიტეტის დასახლების, სამხედრო დასახლების, პეკინის გამზირის (ნაწილობრივ), ხელაძის, გოთუას, შარტავას, კანდელაკის, ჯანელიძის, ფანჯიკიძის, ტაშკენტის, ცაგარელის, ბუდაპეშტის, იოსებიძის, დები იშხნელების და ონიაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წყნეთის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რუსთაველის გამზირის (ნაწილობრივ), ზუბალაშვილიების, გრიბოედოვის და ცხემის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), ქვემო ალექსეევკის დასახლების, ზემო ალექსეევკის დასახლების, აეროპორტის დასახლების, ვარკეთილის III მიკრორაიონის IV კვარტლის, ვარკეთილის IV მიკრორაიონის II რიგის, ჯავახეთის, კუპრაძის, ლოლაძის, კაჭარავას და იგოთის ქუჩების მოსახლეობას.
გლდანის და ნაძალადევის რაიონები
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: თემქის დასახლების III მიკრორაიონის V კვარტლის, თემქის დასახლების XI მიკრორაიონის III კვარტლის, ზღვისუბნის დასახლების III მიკრორაიონის II, III კვარტლების, ნიშნიანიძის და რომელაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ავჭალა -1 სამხედრო დასახლების, ზღვისუბნის დასახლების (ნაწილობრივ), მუხიანის II მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), ლაგურაშვილის, ღვალაძის, ქობის, გობრონიძის, ბობოხიძის და რეზო გაბაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.