სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო, 5 ივლისს, თბილისში ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება. ინფორმაციას და ქუჩების ჩამონათვალს კომპანია „თელასი“ ავრცელებს:
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წყნეთის და ბაგების დასახლების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილის-3 VII კვარტლის, აეროდრომის დასახლების, კალოუბნუს, შუამთის და ჯავახიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წერეთლის გამზირის (ნაწილობრივ), სანაპირო კოსმონავტების, სამტრედიის, გუდაუთის და მირცხულავას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ტაშკენტის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნუცუბიძის, ასათიანის და დელისის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ლარსის, ჩხეიძის, კეკელიძის, პეტრიაშვილის, ვეძინის, არსენას, ქიქოძის, თხინვალას, ალექსანდრე ჭავჭავაძის, რიწის, ცხემის და კაკაბაძეების ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მიჩურინის, ნორიოს, საქარის, უფლისციხის, ართვინის, მამარდაშვილის, ჩეჩელაშვილის და თვალჭრელიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის I, VII მიკრორაიონების (ნაწილობრივ), გლდანი-დიღმის შემაერთებელი მაგისტრალის, ფეიქრების, შეშელიძის, ვეკუას და ხიზანიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის VI მიკრორაიონის და ხერგიანის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ავჭალა-1 სამხედრო დასახლების, მუხიანის II მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), ზღვისუბნის დასახლების (ნაწილობრივ), ლაგურაშვილის, ღვალაძის, ქობის, გობრონიძის, ბობოხიძის და რეზო გაბაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბარათაშვილის, ნიშნიანიძის, ფურცელაძის, ათონელის, სულხანიშვილის, გოგჩას, ორბელიანის, სანაპიროს და მტკვრის ქუჩების მოსახლეობას.