ემიგრანტი, სამოქალაქო აქტივისტი, არჩილ ცაგურიშვილი:
“დაიშალაა აქციაა, ფუ მართლა მოგი@@ანთ პატრონი ორგანიზატორეებს ახლაც შევცდი თან მაგრად!!!! მე ვიფიქრე სამი სათი გაგრძელდებოდაა ამათმაა 50 წუთში დაასრულეს აქციაა, ახლაც გამომიხტით კომენტარებში და მიწერეთ ყველამ თავის @რაკს მიხედოსო!!!  ბათუმიდან და ქუთაისიდან სამეგრელოდან და რაჭიდან ხალხს 50 წუთის გამო რომ ჩამოიყვან, და მერე დედის პრო@ის გინებით წავლენ უკან აღარ უნდაა გაგიკვირდეთ
ახლა ჩემა რაჭველმა უფროსმა მეგობარმა, დამირეკა, რომელიც ჩემი თხოვნით ონიდან თბილისში აქციაზე ჩაივიდაა, და რაჭული კილოთი მითხრა, მეორედ ბოშო ნაცების აქციაზე წადი აღარ მიხსენო თორე მაგათაც მოუ@@ნავ გარსაკის და შენც მოგი@@ნამ კეთილებსო, თქვე მშობელ ძაღლებო 4 საათი ქვე იმის გამო ვიმგზავრე 45 წუთი ცარიელ შენობასთან გაგეყინეთო, ეგ შენი ნაქები ლიდერები მართლა ბეყები ყოფილან ბოშო და ქვე წევედი რაჭაში ლობიო მქონდა დადგმული რო ჩავალ კაკრას შესაკაზმი დამხვდებაო, და ისე სწრაფად გამითიშა ტელეფონი გურულს შეშურდებოდა ალოს თქმის მეტი ვერაფერი მოვასწარი, და თქვენ მოგი@@ანთ პატრონი რაჟიკუნას გაგიჟების გამო”