„ქართული მარშის“ ლიდერი სანდრო ბრეგაძე სოციალურ ქსელში წერს:
ნინოწმინდის ბავშვთა პანსიონი დაიხურა ‼️გადაუჭარბებლად შეიძლება ითქვას,რომ ეს არის უდიდესი დარტყმა ყველა მართლმადიდებელზე,დედა-ეკლესიაზე,მომავალ თაობებზე ‼️რეალობას თვალი უნდა გავუსწოროთ – დღეს სირაქლემის პოზიდან შტურმის არშემჩნევა, ეკლესიის მტრების საბოლოო გამარჯვების საწინდარი გახდება ‼️ისეთი გლობალისტური – გრანდიოზული – უდიდესი ფინანსების მქონე ძალის ( როგორიცაა ლიბერალ-სოროსელები ) წინააღმდეგ მხოლოდ ერთიანობით და თავგანწირული ბრძოლით მიიღწევა გამარჯვება ‼️სამწუხაროდ ვერც ერთიანობის და ვერც ბრძოლის სურვილს ვატყობ ერს თუ ბერს ‼️სხვა გზა აღარ დარჩა – ეკლესიამ უნდა დაუძახოს მრევლს – აკურთხოს ერი ბრძოლისათვის ‼️სხვაგვარად არ გამოვა,სხვაგვარად მოლაპარაკებებით ურჯულოების მოედანზე შევალთ და დავმარცხდებით ‼️მართლმადიდებელ ეკლესიას გარეშე მტერი ვერაფერს დააკლებს თუ შიგნით არ იარსება იუდებმა ‼️იუდები ლიბერალ-სოროსელებთან მოლაპარაკებებში შევლენ ‼️ ჯერ პანსიონს დათმობენ,შემდეგ სემინარიას,შემდეგ აკადემიას,შემდეგ კონკორდატს და ბოლოს მართლმადიდებელ ეკლესიას რიგით რელიგიურ ჯგუფად გამოაცხადებენ‼️ყოველივე ეკლესიის და ეკლესიის მსახურების მასობრივი დისკრედიტაციის ფონზე განხორციელდება ‼️არანაირი უკანდახევა,ენის მოჩლექვა და დათმობა – არანაირი მოლაპარაკება სატანის მსახურ ლომჯარიასთან და სოროსელ არასამთავრობოებთან.მათთან საუბარიც კი ეკლესიის დისკრედიტაციაა – დაუძახეთ ერს,გააერთიანეთ ერი და ბერი,შეკრიბეთ გრანდიოზული ძალა და საბოლოოდ დაიმსხვრევა უღმერთო – ურჯულოების ბინძური სექტა ‼️ყველაფერი სხვა-მოლაპარაკებების ჩათვლით – ერის მოტყუება,მტრის თამაში და იუდა ისკარიოტელობაა ‼️P.S. მთავარ იუდას ვაფრთხილებ – ნუ გგონია რომ შენი გამყიდველობა და 30 ვერცხლი დაიმალება – ძალიან ცდები.”არა არს არა დაფარული,რომ არ გაცხადდეს ” – ელოდე მხილებას ‼️