“იმედი”, ჩვენი მტერი იქნა თქვენს იმედად, როდის იტყვით, რომ грузинский больной самый здоровый больной в мире!” – ჯეჯელავა
13:01 02-04-2022
“ვისაც საბჭოთა კავშირი გახსოვთ, ალბათ ისიც გაგახსენდებათ, შაქარზე და კარაქზე ტალონები რომ დაგვირიგეს, Время თუ სადმე წვერიან და ცოტა ჭუჭყიან ტიპს ნახავდა ამერიკაში, ყველა პლანით გვაჩვენებდა და გვარწმუნებდა, რომ იქ ადამიანები უსახლ-კარო, უმუშევრები და მშიერ- მწყურვალები დადიან.
ტელეკომპანია ” იმედი”, ჩვენი მტერი იქნა თქვენს იმედად. ჰა, , როდის იტყვით, რომ грузинский больной самый здоровый больной в мире! საზიზღარი კაპიტალისტები მაგნები ხალხს აშიმშილებენ! ჩვენთან ხალხი ოცნებებით არის მაძღარიც და გამთბარიც, ოცნებობენ , რომ მე10 წელი უკეთესი იქნება, მე15 წელს აუცილებლად საკუთარ ჯიბეზე იგრძნობენ და 2030-ში თუ კარგად იოცნებებენ, შეიძლება მაცივარშიც იპოვნონ რამე! ამ ბრიტანელებს ოცნების შნოც არ მისცა ღმერთმა და რატომ თუ იცით, მაგათ ბორისს ჩვენი ბორია წყაროზე ჩაიყვანს და წყალსაც არ დაალევინებს!. ვოტ!”