თიბისის ციფრულ ბანკში რეგისტრაციის პროცესი კიდევ უფრო გამარტივდა და სულ რამდენიმე წუთია საჭირო იმისთვის, რომ თიბისის მომხმარებელი გახდე.
ამისთვის, პირველ რიგში, მობილურ ტელეფონში გადმოწერე თიბისის აპლიკაცია, რომელიც ხელმისაწვდომია როგორც Android-ის, ისე iOS – ის მომხმარებელთათვის. შემდეგ კი დაიწყე რეგისტრაცია ციფრულ ბანკში, რომლის გასავლელად სულ რამდენიმე წუთი დაგჭირდება. შეგახსენებთ, რომ რეგისტრაციის პროცესის გავლა დამოუკიდებლად და სრულად დისტანციურადაა შესაძლებელი. საკმარისია, მიუთითო პირადი მონაცემები, გადაიღო ფოტო, შეავსო დამატებითი ინფორმაცია შენს შესახებ და სულ ესაა. რეგისტრაციის გავლისთანავე, ფილიალში მისვლის გარეშე, შეძლებ ისარგებლო სხვადასხვა საბანკო მომსახურებით, თიბისის ციფრული ბანკიდან.
თიბისის ციფრული ბანკი უკვე 800,000-ზე მეტი მომხმარებლის ყოველდღიურობის ნაწილია. ნებისმიერი ადგილიდან, ნებისმიერ დროს, სხვადასხვა ტრანზაქციის შესრულება, თუ მომსახურების მიღება უმოკლეს დროშია შესაძლებელი. თიბისი განაგრძობს სხვადასხვა პროდუქტის და მომსახურების განვითარებას მომხმარებლების ცხოვრების გამარტივებისთვის.
ნახე, როგორ გახდე თიბისის მომხმარებელი მარტივად.