სამოქალაქო აქტივისტი, არჩილ ცაგურიშვილი:
“კარგი ოპოზიციური ლიდერები, და ის ვისაც უნდა სახალხო ლიდერი გახდეს!!! დღეს სასამართლოს ეზოში შეკრებილ, ხალხს გაუძღვებოდაა და კანცელარიის შენობასთან გაუკეთებდა მობილიზებას, 14 დეკემბრამდე ყველა დღე იმუშავებდა დღეში მინიმუმ 1000 კაცი დამატებოდა, კანცელარიასთან მობილზებულ ხალხს, 5დღიანი უწყვეტი პროტესტი გამოიღებდა იმ შედეგს, თუ 14–ში ,ბიძინას მოსამართლე არ მიიღებს სწორ გადაწყვეტილებას, და დარწმუნებული ვარ რომ არც მიიღეებს!!!
საპასუხოდ უკვე 15 რიცხვისთვის სულ მცირეე 100 ათასი კაცი იქნებოდაა ქუჩააში გამოსული რომელსაც ვერანაირი სახელმწიფო აპარატი ვერ დაუპირისპირდებოდა! მაგრამ ეს ყველაფერი კარგი ლიდერის შემთხვევაში ხდება!!!! ასე რომ თქვენ უბრალოდ დაყენებული სახეებით სტუდიებში და კამერების წინ შეგიძლიათ ბლა ბლა ბლა
ნიკუტა მელიას მადლი გფარავდეთ როგორც ვატყობ დალაგდით ერთმანეთში, და ერთი მიშას დედაც მოვტყან ხო ?! როგორც ზღვა მდინარეს ისე გადაგყლაპავთ მიშაა ერთ დღეს დამიჯერეთ, თქვენზე თავისუფალიც არის, და თქვენზეე ბრძოლის უნარიანიც, რა მაგრადაც არ უნდაა შემოუჭიროს პუტინის მონებმაა მარწუხები, მაინც მიშას ჩრდილის ქვეშ იქნებით!!!”