გივი თარამაძე სოცალურ ქსელში ალეკო ელისაშვილზე წერს:
“ჩაი**ა, ბაბუ, მაინც ჩაი**ა…. აი, ზადნი არის ჩაშლილიო, თავში რომ გეუბნებოდა, გაიგეს იმ მაიმუნმა ქოცებმაც და მიაწვნენ მაქედანა. ჰოდა – აი შენი ალეკოც. ბოლოს რომ გეუბნება, მივაწვები ბოლომდეო – მაგას კი შეგისრულებს, ოღონდ უკუღმა. ტყუილად ხომ არ ამბობენ – პირვლია რთულიო, თორემ მერე აწვები ბოლომდე სულ რიხინრიხინითა. ისე, ბაბუ, ძალიანაც ნუ იდარდებ. შენ ოქრო კაცი ხარ და შენნაირი გინდოდა დაგენახა, მაგას კიდევ ეგ ზადნი ახლა კი არ ჩამოეშალა, საჯაროდ პირველ გამოჩენიდანა აქვს ჩამოშლილი. ერთი სიტყვით ხასიათდება – ყალბი. ყველგან და ყველაფერში. რასაც უყურებ – ეგ არ არის. რაც გგონია – ეგ არ არის. და მუდამ ერთ რამეს ჩალიჩობს – ფულის შოვნას. ახლაც და წარსულშიც. მომავალი კი არ აქვს. ასე რომ, ბაბუ, ახლა ნაღდად დაინახავ, ვინ არ ჩაი**ამს და აი მაგ ხალხს დასჭირდება მომავალ არჩევნებზე შენი ხმა.“- წერს გივი თარგამაძე.