,,სიტყვებს ვეღარ ვუყრი თავს ისეთები მოხდა უკვე ჩვენს ქვეყანაში.სიტყვის,გამოხატვის და ზოგადად თავისუფლება აერია ბევრს უპასუხისმგებლობასა და ე.წ. ” ბეზპრიძელში”.
ბავშვი,ქალი,მონაზონი…დაუსჯელობით დაიმედებულმა და აქაური კომენტარებით წაქეზებულმა ზოგიერთმა მდაბიომ რეალურ ცხოვრებაში გადაიტანეს ვირტუალურში რაც გასდით და დაუსჯელად შერჩებათ ხოლმე!ამის შედეგია სწორედ ამდენს რომ ბედავენ და ყველანაირ ფასეულობას გადაუარეს ტურტლიანი ფეხებით!მივმართავ საკანონმდებლო ორგანოს,დეპუტატებს,პოლიტიკოსებს რომელთაც ხალხზე ზრუნვის და ხალხის დაცვის ნაცვლად დიდი ხანია ერთმანეთის გარდა აღარავინ და აღარაფერი აინტერესებთ.ერთმანეთთან საქმეების გარჩევაში ხალხი საერთოდ განზე დარჩათ!მოგმართავთ გაამკაცროთ კანონები!რადგან ჩვენი ცხოვრების დიდი ნაწილი უკვე ვირტუალ სივრცეშიც გადავიდა და იქაც ისეთივე ცხოვრება გვაქვს რაც რეალურად,კანონებიც შესაბამისად გადავიდეს და სოცქსელებშიც ისევე დაექვემდებაროს სასჯელს დანაშაული როგორც ეს კანონით რეალურ ცხოვრებაში ხდება!ნახავთ როგორ შეიცვლება ყველაფერი!სოცქსელებში გაბატონებულმა ტოტალურმა დაუსჯელობამ და სიბინძურეების წახალისებამ მოარღვია ბევრის ფსიქიკა და რეალურ ცხოვრებაშიც გადმოვიდა იგივე!შექმენით კანონები,გაამკაცრეთ არსებული კანონებიც და ნახავთ როგორ შეიცვლება ყველაფერი და ბევრად ნაკლები დარჩება ძალადობა!სიტყვის თავისუფლება სრულიად სხვა რამაა და რაც ახლა ჩვენს სოცქსელებში ხდება ეს აღარაფერში წერია!ვინც მეთანხმებით ერთად მივმართოდ პარლამენტს და გამოვაღვიძოთ ყველა უწყება რომ ვიყოთ დაცულები!
პ.ს. ხალხო!ფეისბუქმომხმარებლებო! მსხვერპლის ფოტოებს რომ აფრიალებთ საკუთარ კედლებზე ეს სოლიდარობაა? სახე მაინც დაუფარეთ ადამიანს რომ როცა გამოჯანმრთელდება მერე ამ ტრამვის გამო არ მოიკლას თავი-აქ რომ ფრიალებს მისი ფოტოები”