სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო 27 ივნისს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება. ინფორმაციას ამის შესახებ „თელასი“ ავრცელებს.
კომპანიის ცნობით, შეზღუდვა შეეხება შემდეგ რაიონებს:
ჩუღურეთის და ნაძალადევის რაიონები
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაგზლის მოედნის მიმდებარე ტერიტორიის, გადასასვლელი ხიდის მიმდებარე ტერიტორიის, ცოტნე დადიანის, თოფურიძე ვალენტინის, არგვეთის, მანგლისის, სტურუას, ზაქრაძის, ღუდუშაურის, ტყეკულტურის, მესხის, მანჯგალაძის, რკინიგზის, გურამ ასათიანის, ზაქარაიას, ჩხიკვაძის, ხუდადოვის, ლალიონის, მახალდიანის, ქურდიანის, გოგოლის, გოგი დოლიძის, ჩუბინაშვილის, კონსტიტუციის და ნინოშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ზღვისუბნის დასახლების III მიკრორაიონის II კვარტლის, თემქის დასახლების III მიკრორაიონის და დავით ნიშნიანიძის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მუხიანის IV მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), ლაგურაშვილის, ღვალაძის, სერგი გორგაძის, ქობის, გობრონიძის, გაბაშვილის და ბობოხიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კრწანისის, გორგასლის და მეფე სოლომონ მეორის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის ხეივნის მე-12 კილომეტრის, სამხედრო გზატკეცილის და ენუქიძის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშაველას გამზირის (ნაწილობრივ), ნუცუბიძის პლატოს III მიკრორაიონის, გამრეკელის, გელოვანის, ძოწენიძის, თოფურიძის, ქავთარაძის, ანჯაფარიძის, მამასახლისოვის, შავიშვილის, პოლიტკოვსკაიას, ალექსიძის, ნადირაძის და უნივერსიტეტის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშავლას გამზირის (ნაწილობრივ), ყაზბეგის გამზირის, ქაქუცა ჩოლოყაშვილის გზატკეცილის, ანტონოვსკაიას, საბურთალოს, კარტოზიას, ლორთქიფანიძის, ასათიანის, სულხან ცინცაძის, კალისტრატე ცინცაძის, ქავთარაძის, გაბაშვილის, ქუთათელაძის, ბუდაპეშტის, შავგულიძის, თამარაშვილის და ხუციშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბაგების დასახლების და წყნეთის გზატკეცილის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ახვლედიანის ქუჩის მოსახლეობას.