Back To School-ის მრავალფეროვანი კვირეულისფარგლებში, თიბისი მომხმარებლებს განსაკუთრებულ შეთავაზებებს 6-7 სექტემბერსაც სთავაზობს.
მოემზადეთ, ემოციებით სავსე, ახალი სასწავლო წლისთვის თიბისისთან ერთად. 6-7 სექტემბერს, თიბისის პოს-ტერმინალზე, გადაიხადეთ, ახალი თიბისი ბარათით 50-მდე პარტნიორ ობიექტში და დაიბრუნეთ გადახდილი თანხის 40%, მაქსიმუმ 150 ლარი მომენტალურად.
შეთავაზება მოქმედებს ახალ თიბისი კონცეპტბარათებზეც, რომლებზეც პარტნიორ ობიექტებში, მაქსიმუმ 200 ლარს დაიბრუნებთ.
ტანსაცმელი, ფეხსაცმელი, აქსესუარები, ტექნიკა – შეთავაზებები დაგხვდებათ იმ კატეგორიებსა და პარტნიორ ობიექტებში, სადაც ყველაზე მეტად ელოდით.
ჩამონათვალი, ტრადიციულად, მრავალფეროვანია:
Bata, Bambino, AW-Lab, Geox Studio, Shoes Gallery, Ecco, Corso, Okaidi, Replay, Jacadi, Scarpiera, Pepe Jeans, Mayoral, Original Marines, Dressarium, Dressarium Kids, Shoes Loft, Dan John, Adidas, Nike, Puma, Giordano, Under Armour, Topsport, Crocs, OVS/OVS kids, Matalani, Xiamo/icity, Wortmann, Salamnder, iSpace, Espacho, Superdry, Kids Gallery, Lee, Wrangler, Vero Moda, Jack & Jones, Hummel, Gstar, Grayder, Bershka, Stradivarius, Pull & bear, Mango, Mango kids, Zippy, Aldo, Parfois, Kiko Milano, Charles & Keith.
თუ 6-7 სექტემბრისთვის ხარჯები არ გაქვთ გათვალისწინებული, აიღეთ ერთგული საკრედიტო ბარათი, დაიმტკიცეთ მაქსიმუმ 20,000 ლარის ლიმიტი და ისარგებლეთ, იდენტური შეთავაზებით. ასევე, გაითვალისწინეთ, რომ ერთგული საკრედიტო ბარათის აღება უკვე თიბისის მობაილბანკიდან, რამდენიმე წუთში შეგიძლიათ.
6-7 სექტემბრის შეთავაზების დეტალური პირობები იხილეთ ბმულზე.
სურვილები ხდება – მთავარია, გჯეროდეს!