“მაგნიტსკისო” თუ რაღაცა სიას რომ აფრიალებენ, “ენკავედეს” მეთოდებია… არ მადარდებს, რა სიაში ჩამწერენ”, – ამის შესახებ “ვივა მედის” გენერალური დირექტორი ნინო ნადირაძე TV იმედის ეთერში საუბრობს:
“მაგნიტსკისო” თუ რაღაცა სიას რომ აფრიალებენ, ეს რაღაცა ძალიან სირცხვილია, “ენკავედეს” მეთოდები და პირდაპირ, აღდგა ლავრენტი პავლეს ძე იმქვეყნად თავისი მეთოდებით. რა სიების ფრიალი… ჩემი ექთანი მორბოდა, ვაიმეო, ქალბატონო ნინო, არ ინერვიულოთ, თქვენ იმ სიაში არ ხართო. მე ვუთხარი, ჩემი სიხარულო, აი დარდი, რომელ სიაშიც უნდათ, წერონ და იკითხონ. მე ხომ ვიცი, რომ არასოდეს არავისთვის არაფერი დამიშავებია კარგის მეტი და საერთოდ არ მადარდებს, რა სიაში ჩამწერენ. მე ვიცი, რომ ნამდვილად, მისთვის ვაკეთებთ გაუკეთებელს. მიუხედავად აი ამხელა წნეხისა… ჩემზე მოდის ყველაზე მეტი დარტყმა იმიტომ რომ მე ამას ვუძლებ, მე უკვე ხარის ტყავი მაქვს. ჩემი სტაფი ამას ვერ უძლებს, ყველას ვერ მოვთხოვთ ნინო ნადირაძეობას“