ასე ლამაზად წავიდა გამოკვლევებზე და ექიმებმა მომიკლეს ჩემი დედიკო – რა მოხდა ქუთაისში?
01:08 12-15-2020
ანჟელა ბაკურაძე, სოციალურ ქსელში, წერს:
“ჩემი სიცოცხლე ჩემი დედიკო ამ დილით მოკლეს!!! არ მომკვდარა მისი სიკვდილით !!!
აი ასე ლამაზად წავიდა გამოკვლევაზე 27 ში .. და მოკლეს!!!
ნუ წახვალთ სავადმყოფოებში თუ ძაან არ გიჭირთ!!!!
გერმანელები საკონცენტრაციო ბანაკში გაზით რამდენიმე წუთში ასრულებინებდნენ სიცოცხლეს!!! სიკვდილმისჯილსაც უცებ!!! გაიარეს კვლევები !! მიემატათ ქულები!! მიემატათ თანხები!!!! იმიტომ, რომ ანჟელას დედა იყო !!! და სამყარო გაიგებდა, რომ კოვიდი ქონდა !!! არ ქონდა კოვიდი !! მკვლელებო უფალმა მოგიზღოთ !!! მძულს ექიმები უგულო ექიმები !! აღარ დარჩა თითზეც ჩამოსათვლელი … პროტოკოლის მეტი არაფერი არ იცით !! მძულხართ ..
რა ბედნიერი ვყოფილვარ თურმე და ვერ გამიგია !!! არ გაგახარებთ !! გამთენიისას მირეკავს სანამ დაამძიმებდნენ მომეშველეთოოო!! გაითიშა ტელეფონი.
ორი კვირა სიპაპზე შეაერთეს დაუგდეს სატურაცია!!! ყველაფერს უკან ვიტოვებ !! არ გაგახარებთ !!! დედა ყველაფერზე და ყველაზე მეტად მიყვარდა !!! დამშეულ ქათამს გალიიდან გამოწცეულს საკენკს რომ გადაუყრი, ისე მივსდევდი ექიმს, რომ ამბავი ნორმალურად ეთქვა, მივსდევდი და ისიც მიყრიდა !!!! ჩამოშლილია ჯანდაცვა !! მოითმინეთ, აცადეთ ექიმს მუშაობა… ორი კვირა ჯოჯოხედში სიპაპზე შეერთებული ჯანმრთელი დედა!!! არ გაიხაროთ მკვლელებო!!! მკურნალი ექიმი ნინო ბაბუნაშვილი. ქუთაისის კლინიკური რეფერალური საავადმყო.”