,,გურჯების იმ ნაწილის გამკვირვებია , ვინც ეხლა ნავალნის გამო იპუტავს ფა@არს”
01:23 08-23-2020
ექსპერტი კავკასიის საკითხებში, შოთა აფხაიძე სოციალურ ქსელში ალექსეი ნავალნის შესახებ წერს:
,,რუსეთში ყველაზე ამაზრზენი სოციო- პოლიტიკური კლასტრი არის ე.წ. მედასვალეთე -კრეატიულ- ლიბერასტული პოლიტ ელიტა . გურჯების იმ ნაწილის გამკვირვებია , ვინც ეხლა ნავალნის გამო ,ან ზოგადად რუსეთის ოპოზიციის გამო იპუტავს ფაჩარს . ამხანაგებო ნეტა აზრზე მაინც , თუ ხართ ვის უცცადებთ სოლიდარობას , რელურად იცნობთ თუ არა რუსული ლიბერალური პოლიტ – ელიტის იდეოლოგიას და მსოფმხედველობას ?! სწორედ ეს ძალაა ყველაზე უფრო შოვინისტური , ნაცისტური და ფაშისტური კასტა , რომელიც არა – თუ აფხაზეთსა და სამაჩაბლოს , არამედ დანარჩენ საქართველოსაც ჩამოგამხობთ თავზე ! ეტყობა ორღობის – პროვინციული გურჯისტანული მედია , სრულიად ლიბერალ -ლგბტ თემი და ე. წ დემოკრატები ფეხის ხმას აყოლილები ისევ ქვეყნის დანგრევის და დაშლის ხარჯზე იოკებენ საკუთარ პოლიტიკურ კომპლექსებს ! ერთი რამ კი რეალურად აერთიანებთ , ქართველ და რუს ლიბერლებს , ორივე მათგანი არშემდგარი დასავლური ცივილიზაციის ამორფული ბიომასაა , ვერ ევროპის და ვერც ამერილის დონეზე ქაჩავენ , დემოკრატიას ამოფარებულები ფაშისტური და ნაცისტური იდეოლოგიით იკვებებიან !”