„ეს პოსტი ადამიანური სოლიდარობაა და ის ეხება მხოლოდ ელისოს. მინდა მჯეროდეს რომ არანაირი შეხება მას ამ თემასთან არ ჰქონდა“ – ჟოჟოლიანი ე.წ. ქოლცენტრების თემაზე
12:04 02-18-2026
ჟურნალისტი ნანუკა ჟორჟოლიანი, ე.წ. ქოლცელნტრების საქმეზე ელისო კილაძის დაკავებას ეხმაურება და წერს:
„ღმერთმა დამიფაროს იმ მხარეს აღმოვჩნდე, სადაც დათო მიქაძე და ფარცხალაძეა. მიქაძე, რომელიც ჩემი, ჩვენი მეგობარი იყო, მაგრამ 2012 წელს სირცხვილის კორიდორებს უწყობდა “ნაც” მეგობრებს რომ ქოცების უკანალში უფრო მალე აღმოჩენილიყო. ბიჭი რომელმაც გოგოს (2012 წლამდე მეგობარს) ვალი აღარ დაუბრუნა (ფული შეაწერა) და უახლოესი მეგობარი არ დაასაფლავა. მარტო ლადოს გამო მიწა უნდა გამომეცალოს რომ როდესმე და ნებისმიერი ადამიანის გამო ოდნავ ახლოს აღმოვჩნდე მედროვე, უმორალო ხალხთან..
ეს პოსტი ადამიანური სოლიდარობაა და ის ეხება მხოლოდ ელისოს. არავის სხვას ვინც ჩამოთვალეს.
მინდა ძალიან მჯეროდეს რომ ელისო საპირისპიროს დაამტკიცებს. მინდა მჯეროდეს რომ არანაირი შეხება მას ამ თემასთან არ ჰქონდა. ყველაზე კარგად იცის რა და რატომ მოხდა და მინდა ვუსურვო ყველა შესაძლებლობა თავისუფლების.
როცა ადამიანს ციხე ემუქრება 9-12 წლამდე, თემაზე ღლიცინი ამორალურია. როგორ უცბად ვავლენთ საკუთარ თავს.“