თიბისი ლიზინგის და GT Motors-ის საახალწლოშეთავაზების ფარგლებში ახალი BMW-ს შეძენა 87 000 ლარამდე ფასდაკლებით შეგიძლიათ, ხოლო 6 თვიანი გადახდის შემდეგ ღირებულების 20%-ს დაიბრუნებთ.
შეთავაზება ვრცელდება თითქმის მთელ სამოდელო რიგზე, ამავდროულად მომხმარებელი ლიზინგის გამარტივებული პირობებით ისარგებლებს.
„ ჩვენი და GT Motors-ის პარტნიორობა მრავალ წელს და საინტერესო პროექტს ითვლის. წელს გადავწყვიტეთ, რომ საახალწლო შეთავაზების ფარგლებში დიდი ფასდაკლება და სპეციალური პირობა შეგვეთავაზებინა მომხმარებლისთვის, რაც 6 თვის შემდეგ საგარანტიო თანხის დაბრუნებას გულისხმობს. დამეთანხმებით, რომ BMW გერმანული ავტოწარმოების ერთ-ერთი საუკეთესო ბრენდია, შესაბამისად, მისი მოყვარულები განსაკუთრებული ლოიალობით გამოირჩევიან, ამიტომ, ვფიქრობთ ჩვენი აქცია საინტერესო იქნება“ – ეკა ანჯაფარიძე, თიბისი ლიზინგის ავტო მიმართულების ხელმძღვანელი.
„მოხარული ვართ, რომ ჩვენს მომხმარებლებს შესაძლებლობა აქვთ, განსაკუთრებული პირობებითი სარგებლონ და შეიძინონ BMW-ს საყვარელი მოდელები, მათ შორის X5, X6, X7, სედანები დასრულიად ახალი X2. აქცია ასევე ვრცელდება BMW-სსრულად M სერიის ავტომობილებზე. მიმდინარე შეთავაზება არის უნიკალური შესაძლებლობა, რომელიც თიბისი ლიზინგთან თანამშრომლობით განხორციელდა. ტესტ-დრაივი შესაძლებელია წინასწარი ჩაწერით ჩვენს შოურუმში. ვიწვევთ ყველადაინტერესებულ პირს, გაეცნონ BMW-ს მოდელების დინამიკასა და პრემიუმ ხარისხს“, – თამუნა დიასამიძე, BMW-ს გაყიდვების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი.