სამოქალაქო აქტივისტი, გია კორკოტაშვილი:
“ვცდილობ არ ჩავერთო ამ ,,ნიფხვიან ყომარში” როგორც მახო ამბობს(დათა თუთაშხია),მაგრამ არ გამოდის!
ეს მიშას სპექტაკლი ცუდად უბრუნდება ოცნებას, მთელი ევროპა ააყაყანეს, თვითონ თუ გადაწყვიტა ოცნებამ ევროპელები პრო@ები არიან უნდა მიიღო? და ჩვენ რომ ეს გვეთქვა გაგვხევდნენ!
პირადად ბიძინას ვეკითხები, 2012 დან დღეს შენ ,,გავრიკების” პარტიას 30% რომა აქვს გამოკითხვით, ისიც კითხვის ნიშნის ქვეშაა, სწორი პოლიტიკის ბრალია?
ის საზოგადოება, რომ გაქებს ვინც უკანალები მოითბო და კბილებით იცავენ თავის მატერიალურს? მე მაგათი უმრავლესობა არც დამინახია მიშასთან რომ ვიყავით დატაკებული ის კი არადა ნაცების მხარეს იყვნენ უმეტესობა!
მოკლედ ამისთანა ქვეყნის მე დედასაც შევეცი გინდა გაზის ტრუბამ გაიაროს და გინდა ნავთობისამ, სადაც სიმართლე სირცხვილია და @რაკის მიმცემების დოღია, მართალი მშიერია და მლიქვნელი გამაძღარი!
არა მგონია სადღაცას არ გასკდეს ეს დაგუბებული ჩირქი და მერე ვაი თქვენი ტყავის ბრალი!
ვისაც საქართველო გიყვართ ხმა ამოიღეთ პარტიას და თანამდებობეს ვერ წაიღებთ იმ ქვეყანაში დაიღუპა ქვეყანა სულს ღაფავს და ამის გარედან ყურება მოგვეთხოვება თითოეულ ჩვენთაგანს!”