სხვადასხვა სამუშაოს ჩატარების გამო, 18 აპრილს, თბილისის ნაწილს ელექტრომომარაგება დროებით შეეზღუდება.
კომპანია „თელასის“ ცნობით, ვაკის რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება დაბა წყნეთის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნინო ჟვანიას, შატბერაშვილის, კეკელიძის და ქობულეთის ქუჩების მოსახლეობას.
კრწანისის რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კრწანისის, ასათიანის და ვოლსკის ქუჩების მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი დიღმის, პეტრიწის, დემეტრე თავდადებულის და პეტრე იბერის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გელოვანის გამზირის (ნაწილობრივ), ნუცუბიძის და შავგულიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშაველას გამზირის (ნაწილობრივ), პლატო ნუცუბიძის II მიკრორაიონის და ჟღენტის ქუჩის მოსახლეობას.
ისნის რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება მოსკოვის გამზირის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 12:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წინანდლის, აწყურის, დოესის, უბილავას, კობარეთის, ზურაბიშვილის, კაჩინსკის და ნოსირის ქუჩების მოსახლეობას.
სამგორის რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება ვარკეთილი-3 I მიკრორაიონის (ნაწილობრივ) და კალოუბნის ქუჩის მოსახლეობას.
დიდუბის რაიონში, ქსელში გადართვების გამო, 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აკაკი წერეთლის გამზირის (ნაწილობრივ), სამტრედიის და მირცხულავას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აკაკი წერეთლის გამზირის (ნაწილობრივ), სამტრედიის და მირცხულავას ქუჩების მოსახლეობას.
ნაძალადევის რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება თორნიკე ერისთავის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:30 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება ცოტნე დადიანის II მიკრორაიონის და ბოლოთაშვილის ქუჩის მოსახლეობას.
გლდანის რაიონში, ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის „ა“, II, III, IIIა, V, VI მიკრორაიონების, ვეკუას, ქერჩის, თიანეთის და ხიზაბავრის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის „ა“, II, III, IIIა, V, VI მიკრორაიონების, ვეკუას, ქერჩის, თიანეთის და ხიზაბავრის ქუჩების მოსახლეობას.
ჩუღურეთის რაიონში, ქსელში გადართვების გამო, 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქვალონის, ცაიშის, სააკაძის, ლამის, ასპინძის, ეკატერინე ჭავჭავაძის, ძეგამის, ზეგანის, გუმათის, ახუთის, ახალი არსენალის, მნათობის, ბაგრატიონის, დავარაშვილის, თამარშენის, დიღომბარის და ჯაბაურის ქუჩების მოსახლეობას.
კომპანია მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტის გამო ბოდიშს უხდის და აცხადებენ, რომ სამუშაოების დასრულების შემდეგ აბონენტებს ელექტრომომარაგება აღუდგება.