24 ივლისს თბილისის ნაწილს ელექტრომომარაგება დროებით შეუწყდება. თელასი მიზეზად გადაუდებელ სამუშაოებს ასახელებს.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი გლდანის, გლდანისკენ მიმავალი მაგისტრალის, დავით სარაჯიშვილის გამზირის, გურამიშვილის გამზირის, რომან ჭელიძის, იპოლიტოვ-ივანოვის, ზარზმის, ხევძმარის, შეშელიძის, ხიზაბავრის, ევგენი ხარაძის, ილორის, ხიზამბარელის და ქერჩის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნინოშვილის, კონსტიტუციის, ყანჩელის და წინამძღვრიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მოსკოვის გამზირის IV კვარტლის, მოსკოვის გამზირის, ქინძმარაულის და ზურაბ იარაჯულის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 დასახლების II მიკრორაიონის, ვარკეთილის მასივის ზემო პლატოს II მიკრორაიონის და საქართველოს ერთიანობისთვის მებრძოლთა ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის, ორხევის დასახლების, ზემო ალექსეევკის დასახლების, აეროპორტის დასახლების, საქსოფმანქის დასახლების, კაკაბეთის, ამირანაშვილის, გოკიელის, სააკაძის, თენგიზ ჩანტლაძის, ესენინის, გიორგი მუხაძის, ჩანტლაძის, ბანეთიშვილის, ფრისის, აბზიანიძის, პეტრიწის, წუწუნავას, ნიკო ფიროსმანის, ახვლედიანის, სააკაძის და მერაბ კოსტავას ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წყნეთის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წყნეთის გზატკეცილის და ტაბლიაშვილის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის მასივის II, III კვარტლების, რობაქიძის გამზირის, აკაკი წერეთელის გამზირის, ნონა გაფრინდაშვილის და აკაკი ბელიაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ჯვარედინის, თონეთის, ასკანის, ქვემო გომის, ვიწრო ჩიხის, ჰოვანეს თუმანიანის, ბეთლემის, იერუსალიმის და კოტე აფხაზის ქუჩების მოსახლეობას.