რამდენიმე დღის წინ, მომღერალი თემურ თათარაშვილი, სოციალურ ქსელში წერდა, რომ მას 300 ლარიანი დახმარება ითხოვა და არც კი უპასუხეს… მანამდე, კიდევ რამდენიმე დღით ადრე, დაწერა: “გავიწყდებათ რომ ჩვენც ხალხი ვართ და ჩვენც გვყავს ოჯახში შვილები და შვილიშვილები. ვისაც არ გაგვაჩნია სიმღერის გარდა სხვა შემოსავალი რა ვქნათ? დავილაგოთ გულზე ხელები”
თუმცა, მას შემდეგ, რაც მისი წერილი სააგენტოებმა გაავრცელეს, თემურ თათარაშვილს კითხვები უკვე მედიასთან აქვს და რამდენიმე პოსტს წერს, სააგენტოებს კი სთხოვს, “სასწრაფოდ წაიღონ თავიანთ გვერდზე” მისი წერილი:
“ესეიგი ამ დედააფეთქებული სააგენტოების შიშით ვერაფერი დამიწერია ჩემს პირად სივრცეში, გულის ამრევები ხართ“
“ეხლა კი კარგათ წაიკითხეთ ვისაც ჩემი ცუდი გიხარიათ და სააგენტოებო სასწრაფოდ წაიღეთ თქვენს ძვირფას გვერდებზე, მაგრამ მეეჭვება რო კარგი გაგიხარდეთ და დაწეროთ თქვენ ხო მხოლოდ ცუდით საზრდოობთ და ხალისობთ, მოკლეთ ძალიან კარგად ვარ, ყველაფერი მაქვს და ნუ ხარობთ კი მიხვდით, ბიძინამ იმდენი მომცა რო მთელი ცხოვრება მეყოფა, ჭ ი ტ ა”
“დიდი მადლობა ბატონ ბიძინას ასეთი საახალწლო საჩუქრისთვის”
“როგორ ვარ ? ძალიან კარგად და ვისაც არ მოწონს ჩემი კარგად ყოფნა მთაწმინდიდან დაეშვას, ქვევით ზებრა შეეგებება“
“ყველას ყველას ყველას ვინც ჩემი გვერდიდან იპარავთ პოსტებს და საკუთარი ინტეპრეტირებით ანიუსებთ, თქვენ შეგ@@თ ზებრამ”