იცი როგორ დაიბრუნო გადახდილი თანხა და გადახდა თვეებზე გადაანაწილო? თიბისის ინოვაციური პროდუქტი ბოლო ორი კვირის განმავლობაში, ლარში განხორციელებული ნებისმიერი ტრანზაქციის უკან დაბრუნების შესაძლებლობას გაძლევს.
თიბისი ტრანზაქციის (პოსტ ფაქტუმ) განაწილება მობაილბანკის ფუნქციონალია, რომლის დახმარებითაც მომხმარებელს აქვს უპრეცენდენტო შესაძლებლობა განხორციელებული ტრანზაქცია უკან დაიბრუნოს, გადახდა კი 4 თვემდე გადაანაწილოს მხოლოდ თვიური 1% განაკვეთით (ეფექტური 23.4%-ით), მაგალითად, თუ მომხმარებელი 100 ლარს დაიბრუნებს, ყოელთვიურად 26-26 ლარის გადახდა მოუწევს.
აღნიშნული პროდუქტით სარგებლობა ძალიან მარტივია. ამისთვის  საჭიროა, დაიმტკიცოთგანაწილების ლიმიტი მობაილბანკში, განხორციელებული ტრანზაქციებიდან შეარჩიოთლარში განხორციელებული ნებისმიერი  ტრანზაქცია, რომლის დაბრუნებაც გსურთ და დააჭიროთ ღილაკს „ტრანზაქციის განაწილება“. წესების გაცნობისა და დათანხმების შემდეგ, თანხა ანგარიშზე დაგიბრუნდებათ და მის განაწილებას 4 თვემდეშეძლებთ. განაწილების გასაკეთებლად, მნიშვნელოვანია, რომ ტრანზაქციის გადახდიდან არ იყოს გასული 14 დღეზე მეტი.
ტრანზაქციის განაწილების ძირითადი პირობები: