GWP-ის მიერ გავრცელებული ინფორმაციით, თბილისის ზოგიერთ ქუჩას წყალმომარაგება შეეზღუდება:
სამგორი, პოლიციის ქ. N10 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 12/14/2024 21:00 დან 12/15/2024 08:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: პოლიციის, რაზიკაშვილის ,მეტრეველის, ლორთქიფანიძის, ენუქიძის, ნავთლუღის 2 დას. მე-3, 4, 5, 6 ქუჩებს.
გლდანი, მუხიანის სატუმბო სადგურში წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 12/14/2024 20:10 დან 12/15/2024 08:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: მუხიანის აგარაკებს (მუხიანი 2) , ბარბარე ბაირამაშვილის ქუჩას და გობრონიძის ქუჩის N 46-ს
ისანი, ხივინის ქ. N 20 თან ქსელზე დაზიანებაა. წყალმომარაგების აღდგენის დრო გადაიწია 15/12/2024 07:00-მდე.წყალმომარაგება შეუწყდება: დმანისის, ერისთვის და ხივინის ქუჩებს
სამგორი, წყალმომარაგება შეუწყდათ ავარიულად სოფ. ფონიჭალა. სატუმბო სადგურის მიმდებარედ წყალსადენის ქსელზე დაზიანების გამო 12/15/2024 05:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდა: გიგანტის დასახლებაში: აჭარლების კორპუსი სოფლის ნობათი
სამგორი, სოფ. ნასაგური, კახეთის გზატკეცილის და იოსებ ასლანიშვილის ქუჩების კვეთასთან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 12/14/2024 17:00 დან 12/15/2024 05:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ჭირნახულის(თიკანაძის), მეფრინველეობის ქუჩა თავის შესავევებით, სტურუას, ნამორაძის, აფხაზავას ქუჩა თავის შესახვევებით, გოკიელის, ლეონტი მროველის, ტყემალაძის (კამოს) ქუჩა, არსენ მეკოკიშვილის ქუჩა, საქნავთის დასახლება, სადგური ლილოს დასახლება, ლოჭინოს დასახლება, ლილოს დასახლების 1-ელ და მე-2 მ/რაიონებს,
ნაძალადევი, წყალმომარაგება შეუწყდათ ავარიულად გომარეთის ქ. N1 თან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების გამო 12/15/2024 02:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდა: გომარეთის 1-35 ჩათვლით ლეჩხუმის ქუჩას
გლდანი, მონადირის ქუჩაზე სატუმბო სადგურს შეუწყდა ელ. ენერგიის მიწოდება. წყალმომარაგების აღდგენის დროს შეგატყობინებთ მოგვიანებით. წყალმომარაგება შეუწყდება: ავშნის დასახლებას,ავშნის ქუჩას, ნუშის ქუჩას და ანტონ მე-2 ქუჩას და მონადირის ქუჩას , ფირცხალავასქუჩას , ძმები ჭილაშვილების ქუჩას, ფრანგიშვილის ქუჩას, (ივე მუხიანის დაჩებს) და გობრონიძის N46, მუხიანის მე-4,4ა,4ბ მკ-რაიონებს.
ქართველიშვილის ქ.N7 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანება აღდგენილია. წყალმომარაგება აღდგება ეტაპობრივად 15/12 08:00 საათამდე.