ჟურნალისტი ირინე გოგოსაშვილი:
„ხელისუფლება თავისივე ფეხებდათბილულ, მთავარ ოპოზიციად მონათლულ დამნაშავე რეჟიმს მიტინგს უმართავს მაშინ, როცა ყველა ბერკეტი აქვს სამართლებრივად გააქროს პოლიტიკური ველიდან!!!
27 ოქტომბერს ,ვის უნდა შეახსენონ , ნაცებმა რა ჩაიდინეს?!
ხალხმა 2012 წელს განა იმიტომ არ აგირჩიათ, რომ ნაცების სახსენებელი გაგექროთ?!
განა იმიტომ არ აგირჩიეს წართმეული ქონება დაგებრუნებინათ ხალხისთვის და პროკურატურაშიც იმიტომ არ დადიოდნენ, წვრილად რომ მოეყოლათ რა და როგორ წაართვეს?!
9 წელი დასჭირდა ამ საქმეების გამოძიებას, დღემდე რომ არავისთვის არაფერი დაგიბრუნებიათ 3 მოფახფახებული ჯიპის გარდაა?!
ნაცებით რომ ამოტენეთ თქვენი საარჩევნო სიები, ეგ უნდა მოუყვეთ აქციაზე შეკრებილებს, თუ ის- ეკრანზე ერთმანეთს რომ აგინებთ და კადრს მიღმა ,,ჟუჟუნა წვიმას ,, ერთად რომ მღერიხართ?!!!
რამდენჯერ ჩააფურთხეთ საკუთარ ამომრჩეველს სულში, გახსოვთ თუ შეგახსენოთ?!
ჰოდა რომ შეგარჩინეს,იმიტომაც ხართ დიდ გულზე და რა მენაღვლება,იყვირეთ
არა ნაცებს! გადადგეს მიშა!ძირს სისხლიანი რეჟიმიო!!!
ჩვენ 18 წლის წინ ვწერდით მაგას მაშინ, როცა თქვენ დედითქვენის ერთ ადგილას იჯექით და მიშას აძლევდით ხმას!!!
2021 წელია გარეთ!!!
თუ ასე გეჯავრებოდათ ნაცები, 2019-20 წელს პარლამენტში რატომ არ დაუჭირეთ მხარი ნაცების რეჟიმად გამოცხადებას და 2 ჯერ, ხმათა უმრავლესობით რატომ ჩააგდე მითუმეტეს, რომ 400 000 საქართველოს მოქალაქის ხელმოწერებიც მანდ გქონდა?
ოცნებავ, შენ გეკითხები , რატომ არ აღასრულე ხალხის სამართლიანი მოთხოვნა, რატომ?!!! 27 ოქტომბერს,აბა, მაშ რა უფლებით მართავ აქციას ნაცების წინააღმდეგ???“